„P.S.” – nowe nagranie zespołu Red Lips!

Piosenka „P.S.” to zapowiedź nowego albumu grupy Red Lips. Premiera krążka zatytułowanego „Zmiana planu” planowana jest na 23 listopada br. Do utworu powstał już videoklip, który możecie obejrzeć poniżej:


Najnowszy teledysk to nie tylko przebojowa muzyka, ale też roztańczony obraz. Singiel przeszedł szereg  badań w tajnych labolatoriach RMF FM. Specjaliści informują, że pozytywne wibracje tego kawałka mogą skutecznie pomóc uwolnić się od jesiennej depresji i powodować rytmiczne bujanie się w rytm piosenki. Dlatego, jeśli macie dość deszczu i tęsknicie za słońcem, polecamy włączyć Red Lips – „P.S.” i rozgrzać się przy dźwiękach muzyki.

Uważajcie jednak. Efekty uboczne mogą być takie, że nie uwolnicie się od tej melodii. Ostrzegamy! Nowy singiel Red Lips z łatwością wpada w ucho!


Red Lips – „P.S.” w serwisach z muzyką cyfrową:

http://www.soundline.biz/RedLipsPS/


Zespół Red Lips szerzej stał się znany dzięki udziałowi w pierwszej edycji programu „Must Be The Music – Tylko muzyka”, w którym dotarli do półfinału. Grupę założono w 2010 roku w Warszawie. Skład grupy to: Ruda, Łukasz Lazer (gitara), Piroman (bas) i Robert Sopala (perkusja).
Ich twórczość to mieszanka popu, punka, rocka i electro.

Grupa gra wiele koncertów, np. podczas festiwalu Eska Music Awards 2014 zespół uhonorowano złotą płytą za sprzedaż albumu „To co nam było” w nakładzie przekraczającym 15 tysięcy egzemplarzy.

Łukasz Borys

- odkrywca nowych niebanalnych kawałków - maniak list przebojów - bloger – https://www.facebook.com/obliczamuzyki - Mazur z krwi i kości - amator piłki nożnej i biegania - początkujący polityk - do bólu uparty i dociekliwy - niespotykanie artystyczna dusza... towarzystwa - bywa rozważny i... romantyczny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *