Pablopavo i Ludziki – premiera piosenki do serialu HBO „Pakt”

fot. Emanuela Osowska
fot. Emanuela Osowska

”Nie wiesz nic” to utwór napisany i skomponowany przez Pablopavo i Ludziki, który zapowiada najnowszą produkcję HBO – drugi sezon serialu „Pakt” w reżyserii Leszka Dawida, z Marcinem Dorocińskim w roli głównej.


Tajemniczość, nieostrość w opowiadaniu historii, a także splot zagadek i zaskoczeń to bodźce zaczerpnięte z serialu, które zainspirowały Pablopavo, aby po raz pierwszy stworzyć piosenkę do produkcji filmowej. Do utworu powstał równie tajemniczy teledysk, którego reżyserką jest Ada Kornecka, a operatorem Paweł Flis, który jest także autorem zdjęć do serialu. Premiera „Paktu” odbyła się 20 listopada w HBO.


Nie wiesz nic to utwór oddający tajemnicę, grozę i niepewność drugiego sezonu serialu „Pakt„. Podobnie jak w serialu nic tu nie jest tym, czym się wydaje, a to, jak widzimy rzeczywistość może być jedynie złudzeniem. Tekst i muzyka wspólnie tworzą mroczny nastrój, który wzmacnia brzmienie cymbałów huculskich, po raz pierwszy użytych przez zespół. Zawsze chciałem napisać piosenkę do filmu lub serialu. Tak się złożyło, że mogłem zrobić to, nawiązując do świetnej produkcji – serialu „Pakt„. Lubię jak coś jest zrobione z dbałością o szczegóły, a tu jest wszystko – od świetnych zdjęć, przez scenariusz do gry aktorskiej – mówi Pablopavo.


Do piosenki powstał teledysk utrzymany w psychodelicznym, onirycznym klimacie. Nic tu nie jest oczywiste, a najwięcej kryje się pod powierzchnią. To, czego doświadcza bohater teledysku pojawia się niczym senne majaki, wyrzuty sumienia, flesze z przeszłości, powracające wspomnienia. Odpowiednie użycie światła buduje atmosferę dziwności i zawieszenia w niedookreślonym miejscu. Reżyserką klipu jest Ada Kornecka, a autorem zdjęć Paweł Flis, który jest także operatorem serialu „Pakt„. Za produkcję teledysku odpowiada Papaya Films.Zajrzyj po więcej : 

Pablopavo na Facebooku

Strona WWW


fot. Emanuela Osowska
fot. Emanuela Osowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.