Pastele Farb – najnowszy klip zespołu Horyzont

O horyzoncie możemy opowiadać długo. Z przyrodniczego punktu widzenia jest to miejsce w którym niebo wydaje się stykać z powierzchnią ziemi lub morzem, w teatrze to dekoracja wywołująca wrażenie głębi, a w muzyce? 

Na polskiej scenie muzycznej w 2013 roku swoim pierwszym longplayem („Pochłania mnie”) debiutował zespół Horyzont, a 4 lata później na ich koncie ukazała się druga płyta („W świetle miast”), która wydana została w dwóch wersjach językowych. Z tego ostatniego albumu singiel „Ogień” uzyskał status Najlepszej Piosenki ROCK 2015, a piosenka „Krzyk” została przebojem poranka TVP3.

Po licznych sukcesach zespołu, przyszła pora na kolejny mocny singiel, który jest zapowiedzią ich trzeciego krążka. Dlaczego mocny? Niecały miesiąc od opublikowania utworu Pastele Farb w serwisie YouTube, klip zgarnął ponad 183 tys wyświetleń! Zobaczcie sami 😉

słowa: DARIUSZ ORŁOWSKI
muzyka: DARIUSZ ORŁOWSKI; MATEUSZ DŹWIGAŁA; KAMIL RADOM


Utwór ten, opowiada o miłości mężczyzny do dwóch najważniejszych aspektów jego życia: kobiety oraz wielkiej pasji. Dla niego są one wyjątkowe i niepowtarzalne. Piosenka mówi o
gonitwie za tymi bezcennymi, ulotnymi chwilami w życiu każdego z nas. Pasja oraz ukochana osoba przy boku to największe szczęście, których nie można stracić. Pastele Farb każdy ze słuchaczy może interpretować na swój własny, unikalny sposób, co czyni utwór jeszcze bardziej niezwykłym.
Piosenkę promuje teledysk łączący w sobie energię natury i motoryzacji, co udało się zrealizować dzięki współpracy z ludźmi, którzy na co dzień robią niesamowite rzeczy. W klipie wystąpiła m.in. Beti Hada oraz Marcin Głowacki, który jest Mistrzem Świata w STUNT (dyscyplina sportowa polegająca na wykonywaniu kombinacji wyczynów kaskaderskich na motocyklu). Kolejne osoby to Katarzyna Lelek i Grzegorz Gawlik, którzy na co dzień zajmują się zawodowym jeździectwem. Połączenie pasji do natury, szybkości oraz pasji do koni i koni mechanicznych sprawia, że teledysk ogląda się z zapartym tchem. Całość materiału została zrealizowany przy współpracy z Łukaszem Jankowskim i Kamilą Nowak z FORVISION z filmowym zamysłem.
Utwór dostępny jest na wszystkich popularnych portalach streamingowych.


Informacje o koncertach
znajdują się na stronie: www.horyzontmusic.com

Facebook 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.