PATRICK THE PAN „O SŁOWACH” czyli jego najnowszy singiel

Krakowski muzyk powraca pod koniec wakacji z nowym autorskim albumem zatytułowanym „trzy.zero”. 13 lipca odbyła się premiera drugiego singla promującego to wydawnictwo „O słowach”. Do utworu powstał teledysk, którego pomysłodawca i reżyserem jest Michał Tylka.

Jeśli interesujecie się polską muzyką alternatywną, to na pewno znacie Piotra Madeja, który jako Patrick the Pan kilka lat temu zaskoczył rodzimy rynek utworami „Bubbles” czy „Niedopowieści” (z gościnnym występem Dawida Podsiadło). Teraz szykuje nowy materiał. Pierwszy singiel z nadchodzącej płyty Patricka the Pana narobił sporo zamieszania pod koniec 2017 roku. „Imiona Tajfunów”, na którym obok Piotra można było usłyszeć także Ralpha Kaminskiego, obrazował kontrowersyjny klip składający się z nagrań z ulicznych demonstracji i protestów. Czy teledysk do nowego utworu „O słowach” również odbije się szerokim echem?

„O słowach” to drugi singiel zapowiadający trzecią autorską płytę w dorobku Patricka the Pana. Tytuł „trzy.zero” nie tylko wskazuje na jego kolejność w dorobku artystycznym, ale przede wszystkim odnosi się do trzeciej dekady życia muzyka:

„W tym roku będę obchodził 30-ste urodziny. Oficjalne pożegnanie młodości to dobry czas na wzięcie na muzyczny warsztat samego siebie: stąd zatem tytuł trzeciej płyty.”

Patrick the Pan, czyli Piotr Madej to krakowski kompozytor, wokalista, producent, autor tekstów i instrumentalista. Jak dotąd ma na swoim koncie dwa albumy. Pierwszy z nich „Something of an End” z 2014 roku stworzył zupełnie własnym sumptem zyskując pozytywne opinie recenzentów. W 2015 roku dołączył do grona artystów wytwórni Kayax i wydał drugi album zatytułowany „…niczym jak liśćmi”. Premiera trzeciego albumu „trzy.zero” odbędzie się pod koniec wakacji tego roku.

Utwór dostępny jest w serwisach online:
Kayax.lnk.to/oslowach

Tytuł utworu: O słowach
Wykonawca: Patrick the Pan
Muzyka i słowa: Piotr Madej
Reżyseria/pomysł/montaż teledysku: Michał Tylka


Patrick the Pan:
www.facebook.com/patrickthepan
www.instagram.com/patrick_the_pan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.