Patrick The Pan z pierwszym solowym koncertem po przerwie – Poznań, 07.05

Patrick The Pan po intensywnym promowaniu swojego trzeciego albumu „trzy.zero” pod koniec sierpnia 2018 roku swoje muzyczny umiejętności prezentował głównie na scenie podczas koncertów Dawida Podsiadło. W maju wreszcie będzie możliwość wrócić do jego solowego materiału przy okazji koncertu w Poznaniu!

Amerykanie z podziwem mówią o takich: self-made man. Piotr Madej skomponował, zagrał, zaśpiewał i nagrał swój debiutancki album w zaciszu swojego krakowskiego pokoju, ale to wystarczyło, by zachwycić najpierw internetowych poławiaczy muzycznych skarbów, a w dalszej kolejności media i publiczność najważniejszych festiwali, od Open’era (gdzie wystąpił aż dwukrotnie) po OFF.

Nic dziwnego: takie połączenie kompozytorskiego talentu i wrażliwości często się nie zdarza. Należący również do stałego zespołu muzycznego Dawida Podsiadły artysta promuje obecnie swój najnowszy album „trzy.zero”  (2018) będącego albumem koncepcyjnym poświęconym wkroczeniu w wiek trzydziestoletni. Dziś Patrick The Pan pracuje już nad czwartym wydawnictwem.

„Już jakiś czas temu uznałem, że wydając płytę w tym roku, powinienem na niej skupić się w 100% na sobie: na tym jaki powinienem być, a jakim jestem człowiekiem, co czuję, a czego nie, kim są ludzie wokół mnie,jakie mam z nimi relacje i jak wygląda moje, już prawie 30-letnie życie. Stąd też moja twarz na okładce, w formie autoportretu, stąd też dwuznaczny tytuł. Na „trzy.zero” zdecydowałem się na bardzo osobiste teksty (cała płyta będzie po polsku) i szczerość, czasem do bólu.” – Patrick The Pan

Patrick The Pan – POZNAŃ / Towarzyska – 07.05


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/patrickthepan/

Instagram: https://www.instagram.com/patrick_the_pan/