Patryk Kumór prezentuje nowy album “11”

patryk-kumor„11” to trzeci solowy album Patryka Kumóra. Jest to najbardziej dojrzały z dotychczasowych albumów artysty, który odnalazł idealną równowagę między swoim rockowym głosem, a najświeższym brzmieniem z pogranicza nowoczesnego popu, rocka i funku.


Na albumie znajdzie się 11 piosenek, w tym singiel „Tylko czas”. Za produkcję tego i innych utworów na płycie odpowiadają topowi producenci, na co dzień pracujący z takimi wykonawcami jak John Newman, Sigala, Ella Eyre czy Sondr.


Płytę zapowiada singiel „Tylko czas” który ma już ponad 2 miliony wyświetleń na Youtube!


patryk-kumor-2Patryk Kumór to prawdziwe objawienie ostatnich miesięcy. Wokalista w bardzo krótkim czasie stał się idolem tysięcy Polaków. Jego debiutancka płyta (album „13”), jeszcze w przed sprzedaży stała się numerem jeden sieci Empik, pokonując takich wykonawców jak Artur Rojek czy Coldplay.

W 2014 roku Patryk został nominowany przez radio Eska do finału Sopot Top Trendy Festiwal, oraz zdobył nominację w kategorii: Największy Debiut Radiowy Eska Music Awards.

We wrześniu rozpoczęły się prace nad drugim wydawnictwem Patryka, którego premiera odbyła się 10 Marca 2015 r. Dzięki wsparciu takich firm jak LG, SaturnMedia Markt Holding – płyta była realizowana równolegle w Polsce, Wielkiej Brytanii, Szwecji i Australii.

Na płycie pojawili się także bardzo dobrze znani w naszym kraju goście ,tacy jak Ruda z zespołu Red Lips, Emma Stakes, oraz legenda polskiej gitary Grzegorz Skawiński.

Patryk to także jedno z największych objawień internetowych 2015/16 roku. Jego profil na portalu Facebook „zalajkowało” już ponad 85 tys. Fanów. Instagram i Twitter także imponują swoją aktywnością.

Teledyski i nagrania z koncertów umieszczane w serwisie YouTube, już dawno przekroczyły, łącznie, kilkanaście milionów wyświetleń. Patryk stosuje „politykę” wyjścia do fanów, jest z nimi w stałej interakcji – co owocuje niezwykle pozytywnym przyjęciem w praktycznie każdej grupie wiekowej. Jest nie tylko wokalistą i kompozytorem, ale także doskonałym „motywatorem”, potrafi dotrzeć do współczesnych nastolatków, wielokrotnie był zapraszany na tzw. Spotkania motywacyjne dla gimnazjalistów i licealistów, które cieszyły się niezwykłą popularnością. Angażuje się także w szereg charytatywnych
.
Jego podstawowym sposobem na sukces jest swoista naturalność i uciekanie od wizerunku typowej „gwiazdy” czy „celebryty”.


Zajrzyj po więcej : 

Patryk Kumór na Facebooku

Patryk Kumór na Instagramie

Patryk Kumór na Twitterze


patryk-kumor-tlo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.