Patryk Skoczyński czeka na lepsze dni – nowy singiel

Kto lubi samotność? Raczej niewielu, a na pewno nie Patryk Skoczyński. Utalentowany wokalista prezentuje kolejną singlową piosenkę, która właśnie samotności dotyczy, a dokładniej ucieczki od niej. Utwór nosi tytuł „Ruchomy cel” i ma wielkie zadatki na hit.

Pierwsze singlowe nagranie Patryka Skoczyńskiego, powstała we współpracy z Pauliną Przybysz i Piotrem Siejką piosenka „Dom” (opowiadająca historię, która wydarzyła się w czasach, gdy wokalista był jeszcze uczniem szkoły podstawowej), stało się jednym z najpopularniejszych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. Z pewnością sukces piosenki sprawił, że piosenkarz jest bardziej świadomym swoich możliwości artystą, bardziej dojrzałym, którego muzyka porusza innych. Nie będziecie mieć do tego wątpliwości, gdy posłuchacie kolejnego singlowego utworu pochodzącego z Inowrocławia muzyka.

Druga singlowa piosenka Patryka Skoczyńskiego to pokaz zarówno jego wrażliwej strony, jak i dowód na to, że wokalista wysoko ceni rockowe ballady. „Ruchomy cel” to świetna popowo-rockowa kompozycja, której nie powstydziliby się giganci pop rocka. Bohater tekstu ewidentnie nie jest z siebie zadowolony, nie rozumie tego, co robi, a czas spędza w samotności. Stara się od niej uciec.


Zajrzyj po więcej:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.