Paweł Domagała wyruszył w trasę koncertową!

Druga część trasy koncertowej Pawła Domagały wystartowała. Pięć koncertów za nami, a na ponad piętnaście wciąż można kupić bilety. Zapewniamy Was, że naprawdę warto!


Pierwsza część trasy koncertowej była promocją debiutanckiego albumu artysty. O bilety trzeba było zadbać na długo przed wybranym terminem, choć czasami i to nie skutkowało. Koncerty były wręcz odkryciem dla wielu fanów i miłym zaskoczeniem – my również mieliśmy okazję pojawić się na koncercie Pawła. Nie sądziliśmy, że wersje piosenek z płyty mogą zostać przedstawione w jeszcze lepszej wersji. I dawno się tak nie myliliśmy. Gitara, mądry i emocjonalny tekst, zahipnotyzowana publiczność – takie wydarzenia to kwintesencja muzyki.

Po sukcesie i małej przerwie, muzyk ogłosił nową trasę złożoną z dwóch etapów. Kilka koncertów wyprzedało się co do jednego biletu, ale na szczęście macie jeszcze okazję wybrać się i usłyszeć Pawła. Trasa potrwa prawie do końca grudnia i obejmuje nie tylko miasta wojewódzkie, ale także dużo więcej ciekawych miejsc.

Choć „Paweł Domagała Tour 2” dopiero wystartowała, głosy są jednoznaczne – jest magicznie i wyjątkowo. Najbliższe koncerty odbędą się w Tczewie, Szczecinie i Koszalinie. Paweł odwiedzi także Dolny Śląsk, Kujawy czy Północ.


 


Zajrzyj po więcej:

Paweł Domagała na Facebooku

Strona WWW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.