Paweł Domagała zaprasza na jesienną trasę koncertową z nowym materiałem

Peweł Domagała to nie tylko utalentowany aktor ale i muzyk. W listopadzie 2016 roku miała premierę jego debiutancka płyta pod tytułem „Opowiem Ci o mnie”. Dziś artysta pracuje nad drugim albumem studyjnym i ogłasza trasę promującą to wydawnictwo.

Paweł z okazji zbliżającej się premiery nowego krążka utworzył na Facebook’u specjalną grupę do której może dołączyć każdy fan wokalisty, na której dodajena przykład filmiki z nagrań w studio. Z tej okazji też ruszyła sprzedaż pre-order’u najnowszego albumu „1984”, którego premierę zaplanowano na 16. listopada 2018 roku! Zakupując w ten sposób płytę słuchacz otrzyma ją 7 dni przed premierą, ponadto jest szansa aby wzbogacic się o ciekawe bonusy między innymi złotą płytę (oprócz premierowego krążka wygrany otrzyma również wszystkie płyty lub reedycje Domagały), złoty bilet (upoważniający do dożywotniego udziału we wszystkich koncertach Pawła), koszulki oraz bluzy.

Muzyk podgrzewając atmosferę przed jesienią opublikował tytuły utworów, które znajdują się na track – liściew kolejności losowej. „Weź nie pytaj” to pierwszy singiel promujący to wydawnictwo. Jego premierę artysta zapowiedział na 16. czerwca. Oprócze tego pojawią się takie piosenki jak „Człowiek, który był czwartkiem”, „Idę”, „Czasami”, „Radom”, „Nie przypominaj mnie”, „Obietnica”, „Najwięcej”, „Najgrubszy Anioł Stróż”, „Wystarczę ja”, „W połowie drogi” oraz „To zawsze Ty”.


Dziś poznaliśmy miasta i daty koncertów jesiennej trasy promującej płytę „1984”!

16.11 – WARSZAWA – PALLADIUM

17.11 – RADOM – SALA W UM

18.11 – KRAKÓW – KLUB STUDIO

24.11 – POZNAŃ – AULA ARTIS

25.11 – GNIEZNO – AULA IM. JANA PAWŁA II W I LO

26.11 – SZCZECIN – FILHARMONIA IM. MIECZYSŁAWA KARŁOWICZA

30.11 – ŁÓDŹ – KLUB WYTWÓRNIA

01.12 – GDAŃSK – STARY MANEŻ

02.12 – BYDGOSZCZ – FILHARMONIA IM. IGNACEGO PADEREWSKIEGO

04.12 – WAŁBRZYCH – STARA KOPALNIA – CENTRUM NAUKI I SZTUKI

05.12 – WROCŁAW – IMPART

06.12 – BIELSKO BIAŁA – BIELSKIE CENTRUM KULTURY DOM MUZYKI


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/paweldomagala.oficjalna/

www: https://paweldomagala.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.