Paweł Izdebski i Małgorzata Kozłowska w niezwykłym koncercie online

Ten czerwcowy weekend będzie podwójnie gorący! Rozgrzeje nas muzycznie duet Paweł Izdebski i Małgorzata Kozłowska. W niedzielny wieczór (14 czerwca) odbędziemy podróży do świata autora krążka „@strach” oraz aktorki i wokalistki znanej z YouTube.


W związku z panującymi wciąż obostrzeniami i stanem epidemii kolejne wydarzenia kulturalne zostają przesunięte na nieokreśloną przyszłość lub zupełnie odwołane. Nie inaczej sprawa ma się dla Pawła Izdebskiego, którego trasa „Niewiarygodny Tour” promująca wydaną w styczniu płytę „@strach” została urwana zaledwie po czterech koncertach – w Warszawie, Wrocławiu, Gliwicach i Białymstoku. Fani będą musieli jeszcze poczekać, aby ujrzeć swoich ulubionych wykonawców na żywo.Małgosia Kozłowska, znana m.in. Teatru Piosenki Polskiego Radia, ról dubbingowych bajkowych produkcji Netflixa czy HBO, jak i Paweł Izdebski – były gitarzysta Ralpha Kaminskiego, prowadzący dziś solową karierę – postanowili utrzymać życie koncertowe w nowej formule.

Takiego koncertu jeszcze nie było i już nie będzie!Podczas transmisji usłyszycie wiele utworów znanych Wam z kanału YouTube Kozłowskiej oraz autorskie piosenki Izdebskiego, pochodzące m.in. z wydanej w styczniu płyty „@strach”.

Artystom akompaniować gościnnie będzie prze-zdolna wiolonczelistka Małgosia Latoszek.

Taki koncert na pewno jest dla wszystkich bezpieczniejszy – a dzięki temu jeszcze szybciej wszyscy spotkamy się na żywo!

Tym razem możecie wesprzeć swoich ulubionych artystów na kilka różnych sposobów!

Kup dobrowolny wirtualny bilet:

https://goout.net/pl/kultura-online/pawel-izdebski+malgorzata-kozlowska+malgosia-latoszek/ajtqf/+gnblq/

Wesprzyj artystów podczas transmisji na czacie YouTube: https://bit.ly/2UruBJY

Podziel się swoją opinią ;)