Paweł Izdebski prezentuje swoje „Szwy”

Paweł Izdebski

Trzeci singiel zapowiadający płytę Pawła Izdebskiego  – „Szwy” już dostępne w streamingu i na YouTube. 


Emocjonalny tekst piosenki otulony wzruszającym brzmieniem skrzypiecpianina i gitar, w aranżacji Kasi Mazurkiewiczdoczekał się specjalnego wideo w wykonaniu Weroniki Grabowskiej.„Szwy” to trzeci już, po „Laurze” i „Niewiarygodne”, singiel promujący nadchodzący album zatytułowany „@strach”. Tym razem Paweł Izdebski w typowym dla siebie melancholijnym, zmuszającym do refleksji nastroju. Odbiega tym samym od wcześniej wydanych singli i odkrywa różnorodność, jaką będzie charakteryzowała się nadchodząca płyta.


„Szwy to piosenka o tych, których nigdy nie będziemy w stanie wymazać ze swojej pamięci. To piosenka o tych, którzy mieli wielki wpływ na to kim się staliśmy. Jest to również utwór o wielkiej sile, jaką człowiek potrafi włożyć w relację, która z góry jest spisana na straty.
Szwy to gorzkie rozliczenie z przeszłością i melancholijna podróż, której lepiej słuchać będąc zawiniętym w ciepły koc.” – mówi o utworze Paweł Izdebski


Album „@strach” można zamówić w przedsprzedaży na stronie http://preorder.pawelizdebski.pl, a w wersji fizycznej i cyfrowej dostępny będzie w całości 17 stycznia 2020 roku.

Premierze albumu towarzyszyć będzie koncert premierowy w warszawskim klubie „Progresja” – już 26 stycznia 2020 roku.

Już teraz można usłyszeć materiał z nadchodzącej płyty przedpremierowo i na żywo – Paweł Izdebski razem ze swoim zespołem muzycznym wyruszył w trasę pt. „Niewiarygodny Tour” – na której odwiedzi m.in. Łódź (23.11) i Poznań (24.11).


Zobacz więcej:

Oficjalna strona

Facebook

You Tube