Paweł Małaszyński i Monika Lewińska w teledysku „To już za nami” Arka Kłusowskiego

Paweł Małaszyński, Małgorzata Lewińska, Krystyna Kacprowicz – Sokołowska i Andrzej Wronowski, to obsada najnowszego klipu do piosenki „To już za nami” Arka Kłusowskiego.


Teledysk do singla “To już za nami” powstał przy współpracy z miastem Białystok, skąd pochodzi Paweł Małaszyński, który wziął udział w realizacji wideoklipu. Reżyserem teledysku jest fotograf mody Dawid Klepadło.„Chciałbym, żeby emocje zawarte w tym utworze motywowały wszystkich moich odbiorców do działania. Każdy z nas zasługuje na drugą szansę od losu, najważniejsze jest to, żeby ze wszystkich niepowodzeń wyciągać wnioski i żyć w zgodzie ze sobą!” – mówi artysta.


Arek Kłusowski, to jeden z najoryginalniejszych głosów w kraju. Finalista telewizyjnego show muzycznego „The Voice of Poland”. Ma na swoim koncie wiele nagród muzycznych zdobytych w kraju i za granicą m.in. festiwal Eurokids oraz Calzoni del Mondo we Włoszech. Obecnie artysta pracuje nad wydaniem swojego debiutanckiego albumu pt. „Mimowolnie”, którego premiera zaplanowana jest na koniec 2017 roku.


Arek Kłusowski – Facebook

Arek Kłusowski – You Tube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.