„Pełnia” – dzisiaj na niebie i w muzyce. Premiera singla Smolasty i Ewy Farnej

Tego duetu nikt się nie spodziewał – Smolasty i Ewa Farna połączyli muzyczne siły i razem stworzyli utwór zatytułowany „Pełnia”. Nie przypadkowo dzień premiery przypadł akurat dzisiaj, bo to właśnie dzisiaj wypada pełnia Księżyca. Piosenka zwiastuje najnowszy album Smolastego.

To pierwsza pełnia Księżyca w 2020 roku, tym bardziej wyjątkowa, że tego dnia ma swoją premierę duet, którego nikt się nie spodziewał! Spotkanie artystów reprezentujących dwa zupełnie różne muzyczne światy, zaowocowało energetycznym utworem pod tytułem „Pełnia”. Smolasty, autor hitów takich jak „Fake Love”, „Uzależniony” czy „Raj”, zaprosił do współpracy jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek, obdarzoną wyjątkowym głosem Ewę Farną.

„Ostatnio zdałem sobie sprawę, że jeszcze nigdy nie miałem okazji zrobić duetu z wokalistką. Myśląc o ‘Pełni’ aż się o to prosiło. Zastanawiałem się kto idealnie wpasuje się do tego klimatu i od razu do głowy przyszedł mi ‘pazur’ w głosie Ewy, która co prawda ostatnio z wiadomych względów zrobiła sobie przerwę, ale tym bardziej cieszy mnie fakt, że skorzystała z mojego zaproszenia.” – Smolasty

This slideshow requires JavaScript.

„Mega się cieszę, że Smolasty zaprosił mnie do współpracy, bo od razu wkręciłam się w ten numer. Na współpracę decyduję się zawsze dopiero na podstawie piosenki, konkretu, więc słysząc to byłam podekscytowana, że Smolasty pomyślał akurat o matce na rodzicielskim ?. Mam nadzieje, że moim fanom wpadnie w ucho tak jak mi – ja nie mogę się jej pozbyć od tygodni” – Ewa Farna

Utwór dostępny w stremingach: „PEŁNIA”


Teledysk obrazujący ten utwór ukaże się już o godzinie 15:00 na kanale YouTube Smolastego, razem z teledyskiem wystartuje przedsprzedaż drugiej oficjalnej płyty artysty „Pełnia”. Album w różnych pakietach zamówić będzie można na www.smolasty.com.

O nowej płycie, która ukaże się 9 marca (w dniu pełni), Smolasty mówi: „Pełnia” to podróż ku odnalezieniu samego siebie. Mój nowy album to zbiór pisanych po zmroku utworów, oddających chęć życia pełnią i czerpania z niego tego co najlepsze.

This slideshow requires JavaScript.


Zajrzyj po więcej:

FB: Smolasty, Ewa Farna

Instagram: Smolasty, Ewa Farna