Pezet – Extended Tour również w Poznaniu i Krakowie

Pezet Extended Tour powiększa się o dodatkowe miasta. Dodatkowe koncerty odbędą się 3 września w Poznaniu i 11 września w Krakowie. Bilety na wydarzenia dostępne są za pośrednictwem aplikacji Going.
 
Pezet Extended Tour będzie pierwszą okazją, żeby na żywo usłyszeć utwory z albumu „Muzyka Współczesna Extended” (https://youtu.be/_vj3JjKnfrE). Koncerty odbędą się w odświeżonym formacie i nie zabraknie na nich gości.

Pezet Extended Tour:
 
3 września – Poznań – Park Starego Browaru
10 września – Wrocław – Tor Wyścigów Konnych Partynice
11 września – Kraków – HYPE PARK
24 września – Warszawa – Błonia PGE Narodowego

Wszystkie bilety na poprzednie koncerty Pezeta we Wrocławiu i Warszawie są ważne – posiadacze biletów otrzymali mailem instrukcje jak je bezpłatnie wymienić na nowe lub zwrócić.


 
Najnowszy singiel Pezeta „Mem” ukaże się na limitowanym wydawnictwie „Muzyka Współczesna LP”. Podobnie jak w wydaniach Deluxe i Extended tracklista albumu różnić się będzie od wersji podstawowej i zostanie do niej dodany utwór „Mem”. Oprócz tego w poligrafii wydania znajdą się teksty wszystkich utworów. W sklepie winylownia.pl winyl dostępny jest w limitowanym (200 sztuk) wydaniu „half black/ half magenta”: https://bit.ly/PezetWinylownia
 
Wydawnictwo i koncerty w ramach trasy Extended Tour są zamknięciem trwającego dwa lata rozdziału „Muzyka Współczesna” w karierze Pezeta. Album osiągnął status potrójnej platyny, a singiel „Magenta” status diamentowego singla. Są to jak dotąd najwyższe wyróżnienia w dyskografii Pezeta.
 
Dodatkowo przypominamy, że na platformie HBO GO caly czas dostępny jest zarejestrowany w warszawskim COS Torwar koncert Pezeta z grudnia 2019 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.