Piękni, młodzi i utalentowani, czyli 100% sukcesu dla zespołu 0% Normy

0% Normy, to piątka utalentowanych chłopaków z Rzeszowa i okolic. Grają ze sobą od niedawna, a już na koncie mają debiutancki krążek.


Prace nad projektem rozpoczęły się w kwietniu 2015 roku, wtedy właśnie powstał tekst do utworu „Czas”, który jest jednym z trzech utworów debiutanckiego singla wydanego pod nazwą M!W – Proza Życia. Mocno rockowy projekt prowadziło początkowo dwóch rzeszowskich muzyków znających się już od wielu lat i grających niegdyś wspólnie w rzeszowskim zespole SHON. W połowie roku 2016 wokalista M!W dołączył do zgranej grupy 4 muzyków. Działając już w pełnym składzie muzycy postanowili zmienić nazwę projektu i zaczęli działać pod szyldem 0% NORMY – mówi Mateusz Wójcik, wokalista zespołu.Portal Muzykoholicy o zespole usłyszał przy okazji kolejnej edycji New York Festiwal. Chłopaki szturmem zdobyli scenę i wyróżnienie publiczności podczas wyborów najlepszego zespołu wieczoru.


0% Normy, to 100% energii na scenie. Zespół gra energetyczne, rockowe kawałki, okraszone mocnymi solówkami gitarowymi i energetyczną perkusją w tle. Nie boją się śpiewać swoich tekstów, pisanych w języku polskim, co wśród nowych zespołów, jest niestety coraz rzadszym zjawiskiem.

Ze sceny fanów czarują: Mateusz Wójcik (wokal), Krzysztof Sebzda (gitara prowadząca), Marek Sebzda (gitara solowa), Szymon Babiarz (gitara basowa), Marceli Golonka (perkusja)


0% NORMY

Zajrzyj po więcej:

Strona oficjalna

Facebook

You Tube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.