Pierwsza trasa koncertowa Piotra Zioły!

fot. Z. Krajewska

Po serii wakacyjnych występów – w tym na Open’erze oraz Green Festivalu – przyszedł czas na pierwszą klubową trasę koncertową.

Muzyk będzie promować swój debiutancki album „Revolving Door„. Z płyty pochodzą  single „Podobny„, który ma już  ponad 700 tysięcy wyświetleń na YouTube  oraz  „W ciemno”  – ponad 500 tysięcy. Także w radiach obydwie piosenki  radzą sobie bardzo dobrze – „Podobny” przez ponad 20 tygodni utrzymywał się na liście przebojów Trójki, a „W ciemno” podbija listę przebojów Radia Zet, gdzie obecnie jest na 1 miejscu.


„Revolving tour 2016”:

 

05.10 Gdynia, Ucho

09.10 Toruń, Dwór Artusa

12.10 Poznań, Blue Note

13.10 Wrocław, Stara Piwnica

28.10 Kołobrzeg, RCK

29.10 Szczecin, Hormon

04.11 Białystok, Studio F

09.11 Warszawa, Stodoła

10.11 Bydgoszcz, CoRock Festival

12.11 Katowice, Królestwo

13.11 Kraków, Forty Kleparz

08.12 Łódź, Wytwórnia



PIOTR ZIOŁA
– 20-letni wokalista i kompozytor charakteryzujący się niezwykle oryginalną barwą głosu. Jego debiutancki album „Revolving Door” ukazał się w kwietniu 2016 r. nakładem wytwórni Warner Music Poland. Płyta utrzymana jest w klimacie muzyki rozrywkowej lat 50. i 60. – okresu, z którego Piotr czerpie najwięcej inspiracji. Artysta zaprosił do współpracy m.in. Gabę Kulkę, Natalię Przybysz i Karolinę Kozak. Krążek promują single „Podobny” i „W ciemno”, które zadebiutowały na Liście Przebojów Trójki i w Radiu Zet. W minionym roku Piotr zaśpiewał gościnnie w piosence „Przyjmij brak” projektu Rysy razem z Justyną Święs. Obecnie Zioła koncertuje prezentując swój autorski materiał podczas występów klubowych i na festiwalach (m.in. Spring Break Festival, Open’er Festival, Green Olsztyn Festival).


Piotr Zioła na Facebooku

Piotr Zioła na Instagramie

Piotr Zioła na YouTube

Piotr Zioła na SnapChacie


piotr-ziola

Redakcja Muzykoholicy

Muzykoholicy.com | Miejsce Polskiej Muzyki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *