Pierwszy odcinek na żywo w The Voice of Poland 8!

Chyba tak wyrównanej edycji jeszcze nie było. Artyści dali z siebie wszystko i nikogo nie zjadła trema. To była iście królewska uczta dla naszych uszu!

Z wysokiego C rozpoczęła ten wieczór Jelena Matula, która rozgrzała studio utworem „Queen Of The Night” Whitney Houston. Po niej do świata lodu w piosence „Frozen” Madonny zabrała nas ze sobą Magdalena Janicka. Spektakularny występ zanotowała Sabina Mustaeva w piosence Ariany Grande „Dangerous Woman”. W trakcie utworu użyła niesamowitego melizmatu, za którego Andrzej Piaseczny dałby jej nie tylko złoty medal, ale całe podium na olimpiadzie muzycznej. Łukasz Łyczkowski wystąpił w tej drużynie jako ostatni w utworze jurora drugiej, trzeciej, czwartej i piątej edycji programu- Marka Piekarczyka „Nie Widzę Ciebie W Swych Marzeniach”. Ostatnim występem drużyny w tym składzie było rockandrollowe „Hold On, I’m Coming” Sama & Dava, w którym zaprezentowali się Tomson z Baronem oraz ich AfroTeam.

Do występu w ćwierćfinale programu decyzją widzów zostali wysłani: Łukasz Łyczkowski oraz Sabina Mustaeva. Z pozostałej dwójki trenerzy wybrali Jelenę Matulę, i to ta trójka idzie dalej z drużyną.

Walkę o ćwierćfinał w drużynie Andrzeja otworzył Artur Wołk-Lewanowicz, który stylowo wykonał utwór Geogre’a Michael’a „One More Try”. Michał Szczygieł uwolnił „Atom Miłości” zespołu Loka. Martyna Pawłowska w fantastycznej oprawie wykonała nie mniej efektownie utwór „What About Us” Pink, zaś Dave Adamashvili wraz ze swoją gitarą zaprezentował utwór „Learning To Fly”, który w oryginale wykonują Tom Pitty and the Heartbreakers. Andrzej Piaseczny wraz ze swymi podopiecznymi zaśpiewał własną kompozycję „My”.

Do kolejnego odcinka przez telewidzów wybrani zostali: Michał Szczygieł oraz Artur Wołk-Lewanowicz, zaś decyzją trenera przeszła również Martyna Pawłowska.

W programie pojawiła się gościnnie Natalia Nykiel, która zaprezentowała swój nowy singiel „Total Błękit”.

W drużynie Marii Sadowskiej rywalizację otworzyła Asia Mądry, którą możemy nazywać polską Nicki Minaj, po tym jak brawurowo wykonała piosenkę „Hey Mama”. Kolejnym występującym uczestnikiem była Magdalena Krzemień, która wykonała „Sutrę” w stylu Grażyny Łobaszewskiej, którą w oryginale śpiewały Sistars. Brian Fentress wykonał utwór „Love On Top” Beyonce, zaś Maja Kapłon wykonała „The Winner Takes It All” w stylu Carli Bruni (oryginał- ABBA). Na koniec drużyna Marysi wystrzałowo wykonała utwór „Tightrope” Janelle Monae i Big Boi.

Według widzów do ćwierćfinału dostały się: Maja Kapłon i Magdalena Krzemień. Sadowska po długim zastanowieniu z pozostałej dwójki wybrała Asię Mądry, zaś Brian opuścił program.

        

Ostateczną batalię w drużynie Michała Szpaka otworzyła Magdalena Dąbkowska, która w anielskim kostiumie wykonała „Sztorm” Cleo. Jacek Wolny wykonał piosenkę zespołu Oasis „Don’t Look Back In Anger”. Prawdziwą petardą okazała się Aga Dębowska, która zabawiła publiczność piosenką „Proud Mary” Tiny Turner. Ostatnim indywidualnym występem popisała się Marta Gałuszewska, która zaśpiewała „Run, Baby, Run” Sheryl Crow. Wisienką na torcie okazał się ostatni występ odcinka tj. „Celebration” Kool & the Gang w wykonaniu drużyny Michała Szpaka.

Po emocjach związanych z występami, przyszła pora na ostatnie wyniki głosowania. Widzowie do kolejnego odcinka live wysłali: Agę Dębowską i Martę Gałuszewską. Michał Szpak wybrał Jacka Wolnego, który dołączył do grona ćwierćfinalistów tej edycji programu.

Po więcej informacji zaglądnijcie na stronę programu:

http://voice.tvp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.