Pierwszy odcinek The Voice of Poland 8 za nami!

Opadły już emocje po premierowym odcinku ósmej edycji The Voice of Poland. Mogliśmy usłyszeć covery piosenek polskich, jak i anglojęzycznych, tak rytmicznych, jak i lirycznych, więc każdy mógł znaleźć coś dla siebie!

 

The Voice of Poland jest produkcją emitowaną od 2011 roku przez program drugi Telewizji Polskiej. W trakcie ubiegłych siedmiu edycji swoją karierę rozpoczęli m.in. Mateusz Ziółko – zwycięzca 3. edycji, Sarsa, Natalia Nykiel, Rafał Brzozowski czy Antek Smykiewicz.

Tej jesieni do grona trenerów dołączył Michał Szpak, który w porównaniu z poprzednią edycją zastąpił Natalię Kukulską. Reprezentant Polski w 61. Konkursie Piosenki Eurowizji będzie debiutował jako juror programu poszukującego talentów. Pozostały skład nie uległ zmianom. W fotelach zasiadają: Maria Sadowska, Andrzej Piaseczny oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental.

2 września w trakcie dwóch emitowanych odcinków zaprezentowało się 13 wokalistów m.in. z Wielkopolski i lubuskiego. Jako portal muzyczny postanowiliśmy wczuć się w role jurorów programu i wybierać najlepsze 3 wykonania każdego wieczoru. Oto nasze top 3:

3 miejsce- Brian Fentress w piosence Whitney Houston „My love is your love”

2 miejsce- Sabina Mustaeva również w piosence Whitney Houston „Run to you”

Nasz zwycięzca- Maciej Molak w piosence „Are you gonna be my girl” grupy JET

Więcej informacji o programie:

http://voice.tvp.pl/

https://www.facebook.com/voiceofpoland/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.