TIDAL: Podusmowanie pierwszego roku!

Nowy Jork/Warszawa 4 kwietnia 2016 r. – TIDAL świętuje pierwszy rok swojej działalności, która upłynęła pod znakiem świetnych albumów, live streamów i nowatorskich treści. W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, należąca do artystów platforma TIDAL przekonała do siebie 3 miliony użytkowników w 46 krajach na całym świecie. Również w ciągu ostatniego roku nowymi współwłaścicielami platformy zostali m.in. Lil Wayne, Indochine, Damian Marley i TIP.


tidal1

TIDAL umożliwia odtwarzanie, a także poznawanie muzyki i wykonawców z całego świata. W naszym kraju serwis skupia się na promowaniu polskich artystów przez udostępnianie użytkownikom ekskluzywnych materiałów w postaci piosenek, wideo, streamingu z wydarzeń muzycznych, reportaży oraz playlist. Wszystkie treści są przygotowywane przez ekspertów.


O TIDALU

TIDAL to innowacyjna platforma muzyczno-rozrywkowa do odtwarzania oraz odkrywania muzyki artystów z całego świata, pozwalająca na dostęp do unikalnej zawartości, a także na łączenie się i dzielnie się muzyką z artystami. TIDAL jest dostępny w 46 krajach z katalogiem ponad 40 milionów piosenek oraz ponad 100 000 materiałów wideo, a także ekskluzywnych treści w wysokiej jakości. Serwis oferuje muzykę w jakości HiFi, jak na płytach CD, filmy w jakości HD, wyselekcjonowane treści, a także unikalne doświadczenia dla użytkowników.

Łukasz Borys

- Mazur z krwi i kości - odkrywca nowych niebanalnych kawałków - maniak list przebojów - bloger – www.obliczamuzyki.blog.onet.pl - amator piłki nożnej i biegania - początkujący polityk - do bólu uparty i dociekliwy - niespotykanie artystyczna dusza... towarzystwa - bywa rozważny i... romantyczny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *