Piotr Blak z Sorry Boys prezentuje własny singiel

Odpowiedzialny za gitary i instrumenty klawiszowe muzyk z zespołu Sorry Boys, Piotr Blak, postanowił podzielić się ze słuchaczami swoim autorskim projektem, którego dzieckiem stał się singiel „Take me home”.Jaki jest singiel „Take me home”? Genialny, tajemniczy, z dużą dozą zmysłowości, z jednej strony spokojny, ale przede wszystkim elektryzujący. Za produkcję
oraz kompozycję odpowiedzialny jest sam Piotr Blak a poszczególne elementy łączy nieprzeciętny, wręcz przeszywający głos Agaty Jaworskiej.

W teledysku wykorzystane zostały oryginalne ujęcia z początku lat siedemdziesiątych. Przedstawiają one tatę Piotra, Zbigniewa, nagranego jego kamerą przez przyjaciół. To właśnie jemu artysta zadedykował klip oraz muzykę. Obraz zmontowany został przez Macieja Puczyńskiego.

Singiel został już wytłoczony i niebawem, bo jeszcze w kwietniu trafi do fizycznej sprzedaży. Za jego okładką stoi kolega z zespołu Piotra, Tomek Dąbrowski.

BLAK swoją obecnością w najbliższym czasie uświetni Enea Spring Break Showcase Festival & Conference w Poznaniu, który datuje się na 21 – 23 kwietnia.


 

Redakcja Muzykoholicy

Muzykoholicy.com | Miejsce Polskiej Muzyki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *