Piotr Rogucki wystąpił w teledysku „Na skróty” Darii Zawiałow

I wszystko jasne! Tajemniczym bohaterem występującym w najnowszym teledysku Darii Zawiałow jest… Piotr Rogucki. I z pewnością nie poszedł „Na skróty”, gdyż nie było to łatwe zadanie. 


Tajemniczy torturowany mężczyzna i dwie Darie. Jedna z nich jest oprawcą. A druga? Może to jej siostra bliźniaczka? A może alter ego? A może tylko postać żyjąca w głowie Darii? Historia rozgrywa się w środku lasu, w tajemniczym i opustoszałym ośrodku wypoczynkowym. Daria długo dręczy mężczyznę, aby na koniec go zabić. Opowieść niczym z najlepszego serialu kryminalnego, a wszystko osadzone w klimacie lat 70. W główną rolę wcieliła się Daria Zawiałow, a u jej boku wystąpił Piotr Rogucki, którego rola wymagała nie lada poświęceń! Ale o tym przekonacie się oglądając teledysk! – zachęca wydawca. – Epizodyczne role przypadły w udziale muzykom na co dzień towarzyszącym Darii na scenie. Teledysk wyreżyserowała Dominika Podczaska.kredyty:
słowa: Daria Zawiałow
muzyka: Daria Zawiałow, Michał Kush
produkcja, miks i mastering: Michał Kush
perkusja: Błażej Gawliński
gitary: Krzysztof Łochowicz, Michał Kush


„Na skróty” to jeden z dwóch z premierowych utworów zawartych na płycie „A Kysz!” Deluxe Edition, wzbogaconej o ekskluzywne dodatki i wydanej w zupełnie nowej oprawie graficznej. Na krążku zamieszczono ponadto trzy nagrania na żywo z koncertu w radiowej Trójce z udziałem gości specjalnych. Do wydania cyfrowego albumu dołączone są także dwa remiksy specjalne „Kundla Burego”, które zwyciężyły w konkursie współorganizowanym przez platformę 2Track. Przy współpracy z serwisem streamingowym Spotify przy ulicy Waryńskiego 7 w Warszawie (okolice Metra Politechnika) powstał ogromny mural przedstawiający okładkę specjalnej edycji krążka. Mural można podziwiać przez cały październik.


Zobaczcie, jak powstawał teledysk:


Zajrzyj po więcej:

Daria Zawiałow na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.