Piotr Rubik powróci z nowym albumem

Piotr Rubik przygotowuje się do wydania swojej nowej płyty pt. „Kantata Polska„. Album promuje singiel „Fruwając po chmurach” w wykonaniu Zosi Nowakowskiej i Michała Gasza. Jest to projekt realizowany dzięki internetowej zrzutce.
 
Kantata Polska” to przebojowe dzieło przygotowane na Stulecie Niepodległości, pełne pozytywnych emocji, miłości, z dużą dawką energii. W koncercie wzięli udział znakomici soliści: Zofia NowakowskaMarta MoszczyńskaOlivia WieczorekMichał GaszMarcin Januszkiewicz Grzegorz Wilk oraz Wrocławski Chór Akademicki pod dyrekcją Alana Urbanka Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Dolnośląskiej z Jeleniej Góry. Razem prawie 115 wykonawców.
 
Na stronie zbiórki możemy przeczytać taką informację: „Chcemy ten koncert wydać na płycie. To będzie wyjątkowy, dwupłytowy album, nagranie LIVE z krakowskiej premiery. Ta zrzutka jest po to, aby pokryć koszty produkcji i wydania albumu.„.
 
Pierwszym singlem zapowiadającym album jest utwór „Fruwając po chmurach„, który wykonali Zosia Nowakowska i Michał Gasz. Tekst napisał Zbigniew Książek.
 

 
Na więcej informacji – na przykład data premiery całego krążka – musimy jeszcze zaczekać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.