Piotr Zioła ,,Revolving Door” – album już w sprzedaży

      22 kwietnia miała  miejsce premiera debiutanckiego albumu Piotra Zioły zatytułowanego „Revolving Door”.  Za sprawą charakterystycznego wokalu artysta już zdobywa uznanie w środowisku muzycznym.

       Pomimo młodego wieku, Piotr Zioła zaskakuje dojrzałym wokalem, nieprzeciętną wrażliwością i stylem. Mocno inspirują go lata 50. i 60. Podczas nagrań Piotr współpracował z dwoma producentami Marcinem Borsem, który odpowiada za produkcyjny kształt płyty „Revolving Door” oraz Jurkiem Zagórskim, z którym nagrał singlowe wersje utworów „Podobny” oraz „W ciemno”
Piotr ma na swoim koncie współpracę z duetem Rysy. Jego głos można usłyszeć w piosence „Przyjmij brak”, gdzie wystąpił gościnnie razem z Justyną Święs z zespołu The Dumplings.Album w przedsprzedaży znalazł się pierwszym miejscu bestsellerów w empik.com, można go wciążzamawiać online na: http://www.empik.com/revolving-door- limitowana-edycja- z-autografem- ziola-piotr,p1123204780,muzyka-p, od dzisiaj krążek dostępny jest również w sklepach na terenie całego kraju oraz w serwisach digitalnych:

iTunes

Spotify

Tidal

Deezer

Piotr Zioła na Facebooku

Piotr Zioła na Instagramie

Warner Music Poland na Facebooku

Redakcja Muzykoholicy

Muzykoholicy.com | Miejsce Polskiej Muzyki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *