Początek weekendu z The Voice of Poland – sobota!

23 września miały miejsce odcinki, w których zaprezentowali się reprezentanci Dolnego Śląska oraz Pomorza.

To już kolejne odcinki pokazujące wysoki poziom tej edycji programu. Nie brakowało mocnych i charakterystycznych głosów, ale i osobowości na miarę wielkich artystów. Trenerzy mogli przebierać wśród nich i dobierać sobie perełki do swoich drużyn.

Do drużyny Marii Sadowskiej dołączyły dwie 17-latki: Agnieszka Seweryn, która śpiewała utwór „Be the one” oraz Dominikę Pruchnicką, występującą z utworem „Sign of the times”.
Do drużyny Michała Szpaka dołączyli: Mateusz Wiśniewski śpiewający ponadczasowy utwór Czesława Niemena „Sen o Warszawie” oraz Dominika Chmielińska, która zaprezentowała utwór „Lost on you”.
Andrzej Piaseczny zaprosił do swojej drużyny Damiana Surowa, prezentującego kompozycję Zbigniewa Wodeckiego „Lubię wracać tam, gdzie byłem”.
Największe żniwo zebrały chłopaki z zespołu Afromental – Tomson i Baron. Ich drużynę wybrali: Agata Hylińska, która zaśpiewała utwór „Bed of Roses”, Marta Butryn z piosenką „Believer”, Damian Kikoła z piosenką „Dream on” oraz Jelena Matula, która zmiotła scenę utworem „Bang Bang”.

Jak każdego wieczora z The Voice of Poland, również i tym razem wybraliśmy nasze  TOP 3. Oto i ono!

3 miejsce – Agata Hylińska

2 miejsce – Jelena Matula

Tym razem całe podium należy do Pań – zwyciężyła Marta „Martita” Butryn!

Serdecznie gratulujemy! Jak wspominałem, cała trójka jest w drużynie chłopaków.

Więcej informacji o The Voice of Poland 8 pod linkiem:
https://voice.tvp.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.