Poczujcie Kosmiczne energie – Ralph Kaminski wyrusza w trasę

Wyjątkowe, specjalnie przygotowane stroje, kosmiczna scenografia a w roli głównej ogromna rakieta na scenie, niezastąpiony zespół My Best Band In The World oraz on – jeden jedyny i zdecydowanie niepowtarzalny – Ralph Kaminski. Tak w największym skrócie można streścić to co latem artysta prezentował przedpremierowo, teraz już po premierze drugiego albumu „Młodość” pora na trasę klubową..

Druga, mocno wyczekiwana przez fanów i dziennikarzy, płyta zdolnego i charyzmatycznego Ralpha Kaminskiego. Od czasów swojego debiutu, czyli płyty „Morze”, która ukazała się w 2016 roku, Ralph zdążył zawładnąć polską sceną muzyczną i podbić serca słuchaczy w całym kraju. Wraz z płytą „Młodość” (czytaj więcej) prezentuje światu nie tylko nowe piosenki – w tym m.in. singlowy utwór „Kosmiczne Energie” – ale także całkowicie odświeżony wizerunek, którym zapowiedział nową i ekscytującą podróż w swoim życiu. Słuchając płyty „Młodość” możecie w niej uczestniczyć wspólnie z Ralphem.

Album ukazał się w dwóch wersjach – podstawowej oraz deluxe, wzbogaconej o piosenkę „Pożegnanie z morzem” (czytaj więcej).


Wraz z początkiem roku Ralph pakuje swoją rakietę oraz zespół, by zarażać kosmicznymi energiami całą Polskę. Na początek Poznań, a potem aż 15 koncertów z finałowym w Toruniu.

MŁODOŚĆ TRASA

19/01 POZNAŃ – Próżność

23/01 BYDGOSZCZ – MCK

24/01 PŁOCK – Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki

01/02 LUBLIN – Klub30

02/02 RZESZÓW – LUKR

07/02 WROCŁAW – Stary Klasztor

09/02 GDAŃSK – Stary Maneż

13/02 KATOWICE – P23

14/02 RYBNIK – Dom Kultury Chwałowice

06/03 KRAKÓW – Klub Kwadrat

08/03 WARSZAWA – Palladium

15/03 BIELSKO – BIAŁA – Miasto

22/03 ŁÓDŹ – Art. Kombinat

03/04 OPOLE – Narodowe Centrum Polskiej Piosenki 

26/04 TORUŃ – Od Nowa


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/kaminskiralph/

Instagram: https://www.instagram.com/ralphkaminski/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCgN5HqL1a5osnNzFifIr7QA