Podsiadło: akustyczna „Matylda” i trasa koncertowa LEŚNA MUZYKA

Mając zaledwie 26 lat Dawid Podsiadło ma na swoim dokonania o jakich nawet nie śnili sobie wielcy muzycy, którzy swoją działalność muzyczną praktykowali całe życie. On tak młody przecież jeszcze, już ma na swoim koncie osiemnaście nominacji do nagrody Fryderyków, w tym dwanaście razy został laureatem. Jego albumy sprzedają się w rekordowych liczbach a trasy koncertowe wyprzedają w kilka minut. 

W sobotę do listy licznych osiągnięć może dodać wydarzenie jakie z pewnością na długo zapisze w kartach historii muzyki popularnej jako największe, najdoskonalsze, światowe. To on razem z Taco Hemingway wyprzedał warszawski Torwar, gdzie zagrał dla ponad 60 tysięcy fanów i to właśnie podczas tego wieczoru obiecał, że wraz z nowym rokiem wróci na scenę i na szczęście długo nie musieliśmy czekać na szczegóły..

This slideshow requires JavaScript.

Dawid Podsiadło zaprezentował akustyczna wersję „Matyldy”, która szturmem skradła serca słuchaczy podczas koncertów. Wraz z tą premierą artysta ogłosił, że podzieli się z nami jeszcze trzema innymi utworami właśnie w wersji akustycznej, które zostały zarejestrowane na żywo w trakcie akustycznej sesji w Tatrach. (czytaj więcej)

W kolejnych tygodniach będziemy oddawać w Wasze ręce i uszy piosenki nagrane w tych pięknych leśno górskich okolicznościach przyrody.  (Dawid Podsiadło)

Akustyczna trasa LEŚNA MUZYKA

28.01 – Zabrze, Dom Muzyki i Tańca
05.02 – Lublin, Centrum Spotkania Kultur
19.02 – Gdynia, Gdynia Arena
23.02 – Szczecin, Filharmonia im. M. Karłowicza
18.03 – Łódź, Klub Wytwórnia
20.03 – Kraków, Centrum Kongresowe ICE w Krakowie
28.03 – Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska
30.03 – Toruń, CKK Jordanki
06.04 – Poznań, Sala Ziemi MTP
15.04 – Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej
17.04 – Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia
21.04 – Białystok, Filharmonia Podlaska
23.04 – Suwałki, Suwalski Ośrodek Kultury
28.04 – Wrocław, Narodowe Forum Muzyki

Bilety trafią do sprzedaży w piątek 4.10 o 11:00, a dzień wcześniej będą dostępne w przedsprzedaży dla użytkowników Allegro.

This slideshow requires JavaScript.

Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/podsiadlo.dawid/

Instagram: https://www.instagram.com/dylanwishop/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCPGjLde9JT7jPF0OizNESRQ