Podsumowanie listopada w Formusic Management

Listopad w Formusic Management obfitował w wiele nowości i wydarzeń. Zobaczcie, co działo się przez ten czas pod szyldem tej agencji artystycznej.


W listopadzie radio Chillizet ogłosiło plebiscyt na najbardziej chilloutowy utwór roku. Nominacje otrzymało trzech wykonawców Formusic Management. Wyniki konkursu zostały ogłoszone na koncercie urodzinowym, który odbył się 7 grudnia 2017 roku. II miejsce zajął Kamil Pawelski za Plastikowy spokój”, III miejsce przyznano KARI za „Sirens”, zaś V miejsce powędrowało do Linii Nocnej za „Znikam na chwilę.


Marika w listopadzie dużo koncertowała. Brała udział między innymi w koncercie „Bal u Pana Boga” w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku emitowanym w TVP 2, zagrała również live sesję Chillizet na Kasprowym Wierchu oraz wystąpiła na festiwalu Barbarka w Toruniu.


Dla Linii Nocnej listopad był bardzo pracowity. Muzycy wydali teledysk do drugiego singla, „Nad Wisłą”, z gościnnym udziałem Kuby Sienkiewicza. Duet opublikował także cover piosenki zespołu DAABW moim ogrodzie”. Piosenka powstała na potrzeby programu telewizyjnego „Hybrydy Zderzenia”. Co więcej, Kuba Badach zaprosił Linię Nocną jako support koncertu w warszawskim Teatrze Roma. Grupa zaprezentowała też swoje nagrania w programach w „Dzień dobry TVN” i „Pytanie na Śniadanie”.


Spinache podzielił się ze swoimi fanami teledyskiem do nowego utworu „Pstryk, pstryk” pochodzącego z ostatniego wydawnictwa „Reality”.


Po premierowym koncercie, jaki miał miejsce 24 października br. w warszawskim klubie Miłość, Kamil Pawelski stawia pierwsze kroki koncertowe. 9 listopada wystąpił w ramach wydarzenia „Baza Centrum” w Warszawie, promując swój debiutancki album „Granice”. Płytę można zamówić tutaj: www.sklep.ekskluzywnymenel.com.


Fair Play Quartet prezentuje nowy album, „Jackson on Strings”. Zespół nagrał utwory Michaela Jacksona w autorskich aranżacjach na instrumenty smyczkowe. Płytę można zamówić tutaj: http://formusic.pl/produkt/fair-play-quartet-jackson-on-strings/.


Zajrzyj po więcej:

Formusic Management na Facebooku


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.