Podwójne, mocne uderzenie od Bokki – ,,Answer Me” [zobacz]

Przyzwyczaili fanów do działania z zaskoczenia. Do tej pory wypuścili tylko jeden singiel z najnowszej płyty…wiemy już dlaczego. BOKKA znów zaskakuje i prezentuje, nie jeden, a dwa single jednocześnie! Oprócz tego nowy klip oraz pierwszą w Polsce aplikację muzyczną!

BOKKA w swoim stylu, przekornie wypuszcza podwójny singiel, zawierający punkowy, energetyczny„Answer Me” (dostępny na edycji specjalnej albumu) oraz zamykający płytę „Don’t Kiss And Tell”,spokojny, kojący „Too Far Too Close”.

bokka_answer+toofar

Przez ostatnie miesiące zespół pracował nad wyjątkową gratką dla swoich fanów, która właśniewychodzi na jaw. Do „Answer Me” powstał dynamiczny klip autorstwa młodego kolektywu filmowego RO/SA, a „Too Far Too Close” doczekało się ilustracji w formie bezpłatnej gry-aplikacji,która jeszcze przed wakacjami trafi do app store i play store.

BOKKA – Answer Me

Zmylili wszystkich pierwszym singlem z płyty „Don’t Kiss And Tell”. „Let It” sugerował raczej powtórkę klimatu z debiutanckiego albumu…po premierze okazało się jednak, że BOKKĘ ciągnie w zupełnie inne rejony. Na nowym wydawnictwie pojawia się zdecydowanie więcej rocka,psychodelii i post punka…Po pierwszych koncertach z nowym materiałem, pojawiły się typy na drugi singiel. I tutaj znów zaskoczenie. Zespół wybrał najbardziej charakterystyczne i jednocześnie skrajnie odmienne od siebie utwory z płyty. Taka właśnie jest BOKKA – bezkompromisowa,oryginalna, sięgająca dalej i nie próbująca przypodobać się publiczności za wszelką cenę.


Album “Don’t Kiss And Tell” dostępny również w:

iTunes | Spotify | Deezer| Tidal | Muzodajnia


Zajrzyj tu:

Facebook: https://www.facebook.com/bokkamusic 

Twitter: https://twitter.com/bokkamusic 

Instagram: https://instagram.com/bokkamusic

Alicja Gac

Twórca oraz Wydawca portalu Muzykoholicy.com ✌

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *