Pokahontaz – REset Tour + MopS – Warszawa 20.04.2018 w Drukarni

Pokahontaz już w najbliższy piątek 20.04 w warszawskim Klubie Drukarnia.

„REset” to już 4. pełnoprawny album w dyskografii Pokahontaz, nagrany w duchu lat 90.
Pokahontaz przyzwyczaił już do wyprzedzania epoki. Dotychczasowe wydawnictwa zespołu – zarówno „Recepturę”, jak i pokryte złotem: „Rekontakt” oraz „Reversal” – śmiało można by określić mianem eksperymentalnych. Zmęczeni szukaniem progresywnych rozwiązań artyści zdecydowali się zatoczyć koło. Jak podkreślają, motywacją do nagrania płyty byli również słuchacze.
„Zaczęło się od „Habitatu”, czyli pierwszego singla promującego nasz poprzedni album, „Reversal”. To numer na samplowanym bicie, który został niezwykle pozytywnie odebrany przez fanów. Dało nam to do myślenia” – wspomina Rahim. – „Później pojechaliśmy w trasę do Wielkiej Brytanii. Sporo naszych ludzi słuchało tam oldschoolowego rapu. W końcu sami za nim zatęskniliśmy” – dodaje.

„REset” Pokahontaz to 13 hip-hopowych utworów. 3 z nich swoją obecnością uświetnili
wyjątkowi goście: Kaliber 44 – Official Fanpage („404”), Bob One („Czarne lustra”) i przedstawiciel młodego pokolenia rapu, Tymek („Kalendarze”). Za gramofonami pojawia się Dj West oraz gościnnie: DJ Bambus, DJ SAMIR i DJ Jaro. Wszystkie nagrania zarejestrowane zostały w kultowym MaxFloStudio w Katowicach. Miksem płyty zajął się Magiera a masteringiem DJ Eprom.

Bilety w sprzedaży:
1 pula 40 zł
2 pula 55 zł
going.pl/pokahontaz-drukarnia
goout.net/pl/billety/pokahontaz-reset-tour/ijdc/
Zapraszamy !


Pokahontaz ft. Kaliber 44 – 404


Zajrzyj po więcej:

fb: https://www.facebook.com/events/399041160521539/


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.