Pola Rise prezentuje nowy utwór „Changes”

Dwa lata po premierze debiutanckiego albumu „Anywhere But Here”. Pola Rise ujawnia „Changes” – utwór bardzo osobisty, który zamyka etap debiutanckiej płyty artystki, ale i zapowiada nowości, które jaka sama zapowiada Pola, wkrótce ujrzą światło dzienne.

Płyta „Anywhere But Here” jest zainspirowana licznymi podróżami artystki, która nagrywając go odwiedziła Nowy Jork, Londyn, Kopenhagę, Berlin, Dublin, Turyn, Seul, Reykjavik i Oslo. Krążek powstał we współpracy z kilkoma producentami z różnych stron świata: ROBOT KOCH, kolektyw NECTOR, LOXE, EMIJI, MANOID i JANEK PĘCZAK co nadało nagraniom unikalnego, niepowtarzalnego brzmienia. Na płycie zaśpiewał również islandzki wokalista Sebastian Storgaard z zespołu Slowsteps.

„Utwór Changes to b-side z płyty „Anywhere But Here”. Wtedy uznałam go za zbyt osobisty, jednak teraz postanowiłam, ze ujrzy światło dzienne. Z jednej strony to zamknięcie etapu poprzedniej płyty, z drugiej jednak zapowiedź zmian, którymi już wkrótce będę mogła się podzielić ze światem”


POLA RISE „CHANGES” – posłuchaj

POLA RISE „ANYWHERE BUT HERE” posłuchaj

This slideshow requires JavaScript.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/PolaRiseMusic/

Instagram: https://www.instagram.com/polarisemusic/

YouTube: https://www.youtube.com/user/PolaRiseMusic