Pola Rise prezentuje utwór „Behind”!

pola-riseArtystka po raz kolejny zaskakuje. Posłuchajcie Behind! Nowy utwór powstał przy okazji współpracy z telewizją muzyczną 8TV. Pola Rise odpowiada za całą oprawę muzyczną stacji.

Już od 28 września można słuchać nowego utworu Poli Rise „Behind„. Piosenka zaskakuje stylistycznie, jednak jest w niej dużo emocji, które mogliśmy znaleźć na pierwszym wydawnictwie artystki „The Power of Coincidence„.


„Każdy z nas chce czasami rzucić wszystko i zacząć od nowa. Przytłacza nas otaczająca rzeczywistość, ocenianie każdego naszego kroku, każdego błędu. Czasami trzeba zwyczajnie odpocząć i nabrać dystansu. „Behind” to utwór, który napisałam właśnie w takim momencie.”


Pola Rise zadebiutowała w 2014 roku utworem „Did you Sleep last Night„, który wywołał spore zamieszanie wśród fanów muzyki elektronicznej. Teledysk do piosenki obejrzano ponad 200 tys. razy. Artystka została również doceniona poza granicami kraju. Jako jedyna polska artystka została zaproszona do Deezer Session – obok takich artystów jak Selah Sue czy Asaf Avidan, ale też znalazła się na składance z najlepszymi wykonami, amerykańskiego oddziału Balcony TV.


Utwór Behind dostępny jest już na Soundcloud oraz w serwisach stremingowych:

BEHIND na SOUNDCLOUD

BEHIND na SPOTYIFY

BEHIND na DEEZER

BEHIND na iTUNES

BEHIND na TIDAL


Zajrzyj po więcej : 

Pola Rise na Facebooku

Strona WWW


pola-rise-2


Redakcja Muzykoholicy

Muzykoholicy.com | Miejsce Polskiej Muzyki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *