Polaczek i jego nowy singiel „Suple”

Robert Przybysz Polaczek publikuje kolejną piosenkę, w której palce maczał, również po raz kolejny Rafał Matuszak z zespołu Coma

Artysta zadebiutował 5 września 2017 singlem oraz klipem „Skrzydła„, jako niezależny twórca. Kolejne single które ukazały się w niewielkich odstępach czasu to „Ojczyzna” oraz „Ogród” – opublikowany jako live z koncertu w niszowym „Domu SztukiJacka Olejniczaka w łodzi. Kolejny, akustyczny singiel zarejestrowany w Studio Radia Łódź to „W jedno z twoich miejsc” do którego powstał video klip wyreżyserowany przez Polaczka, od lat zawodowo związanego z branżą fotograficzną i filmową. Gościnnie w chórkach do singla wystąpiła Eliza Tkacz. W sesji w studio radia Łódź wzięli udział także Rafał Napieralski ( obecnie gitarzysta w BRUKLIN ), Dawid Rudzki ( obecnie gitarzysta w BRUKLIN ) i Marek Czmochowski. Ciekawym akcentem tej współpracy był występ na festiwalu Springbreak w Poznaniu.

Po krótkiej przerwie nawiązuje współpracę z Rafałem Matuszakiem, basistą zespołu COMA, który wziął na siebie rolę producenta muzycznego. Skład zasilił Przemek Dominiak na gitarze oraz Przemek Kuczyński na instrumentach perkusyjnych.

Suple” to pulsujące, alternatywne brzmienie a także opowieść o ciemnych i jasnych stronach miłości. Tytułowe Suple (suplementy) to metafora do żaru, smutku, radości, uniesień, poczucia bezpieczeństwa wszystkich tych skrajnych elementów bez których taki stan nie ma racji bytu. Ostatecznie miłość przyrównana do niezwykle silnej substancji, która może uskrzydlać lub uśmiercać. Muzyka do Supli to efekt pracy Rafała Matuszaka (jako producenta muzycznego i basisty), oraz Przemka Kuczyńskiego (perkusja), Przemka Dominiaka (gitara), Roberta Przybysza Polaczka (wokal). Za miks i mastering odpowiada Tomasz Zed Zalewski.

.

Podziel się swoją opinią ;)