Poligon nr. 4 z albumem „Flashback”

Drugie wydawnictwo formacji Poligon nr. 4, zatytułowane „Flashback”, ujrzało właśnie światło dzienne. Krążek jest już dostępny na stronie sklepu S.P. Records.


Zespół Poligon nr. 4 został założony w 2008 roku w Warszawie. Wokalista, gitarzysta, lider grupy Gutek oraz perkusista Naro to charyzmatyczni artyści, jako nieliczni w Polsce wykonujący muzykę grunge, inspirowaną nurtami rodem z obszarów Ameryki Zachodniej, a w szczególności wiązanymi z legendarnym zespołem Nirvana. W ich twórczości można usłyszeć wszelkie odmiany grunge – od punka po metal.


Album „Flashback” stanowi zatem uosobienie zniekształconych brzmień elektrycznych gitar, niezwykłej dynamiki utworów oraz ciekawych tekstów, całkowicie wykonanych w języku angielskim.


Płytę „Flashback” promują dwa single: „No past – no future” „Crime”.Przypomnijmy, że w maju 2011 roku, nakładem wytwórni S.P. Records ukazał się debiutancki krążek zespołu nazwany po prostu „Poligon nr. 4”. Muzycy od tego czasu koncertują po całym kraju w towarzystwie takich kapel, jak Kult czy Kazik na Żywo.


„Flashback” – spis utworów:

1. Flashback
2. The Chosen
3. Hello
4. Negative
5. Crime
6. Timeout
7. Going to The Top
8. No Past – No future
9. I Should Be Dead By Now
10. Easy Street
11. Live for Nothing Or Die For Something
12. Under 25Zajrzyj po więcej:

Poligon nr. 4 na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.