Polsko-duński duet Mannequin Mars powraca z singlem „Words”

Zaledwie kilka dni temu, a dokładnie 4 października br., na muzyczne playlisty trafił nowy utwór braci Alhaijali, zatytułowany „Words”. Bracia Kamil i Adeeb odpowiadają za jego kompozycję, produkcję i aranżację, są ponadto autorami okładki i animacji towarzyszącej nagraniu audio.


Nasza piosenka niesie ze sobą przesłanie do osób, które spotkały się w swoim życiu z przemocą słowną, hejtem otwartym czy tym anonimowym, w Internecie – mówią bracia Alhaijali. –Chcemy tym utworem dodać takim osobom siły i motywacji do walki o swoje przekonania i o to, aby nigdy nie dali się zaszczuć i zniszczyć. Słowa potrafią ranić znacznie mocniej niż czyny. Zwłaszcza w dobie tak powszechnego dostępu do środków przekazu, komunikacji. Mogą doprowadzić do tragedii. Nie chcemy pozostawać na to obojętni.

Mannequin Mars znani są szerokiej publiczności jako finaliści polskiej edycji programu „Must be the Music”. Ich muzyka to pop i dance w najlepszym gatunku. Bracia Kamil i Adeeb Alhaijali pochodzą z Rzeszowa, ale mieszkają na co dzień w Danii. Samodzielnie piszą, komponują i produkują wszystkie swoje utwory. Najnowszy singiel, „Words”, został wydany przez Agora Digital Music.


Duet Mannequin Mars ma na swoim koncie między innymi wygraną w międzynarodowym konkursie zorganizowanym przez producenta Lady Gagi The Rolling Stones, polegającym na stworzeniu najlepszej aranżacji. Zwycięstwo zawdzięczają tu piosence „You can not love me”. Po tym sukcesie zespół zaprezentował utwór „Killer on the dance floor”, który odniósł spory sukces w rozgłośniach radiowych Danii i … Rosji.


zajrzyj po więcej: