Poparzeni Kawą Trzy wystąpią na tegorocznym 22. Przystanku Woodstock !

Do wakacji już niedaleko i z każdym dniem dostajemy informacje dotyczące artystów, którzy zagrają na jednym z największych i najfajniejszych corocznych festiwali muzycznych – organizowanym przez Fundację WOŚP –  Przystanku Woodstock. Właśnie dowiedzieliśmy się, że na Małej Scenie festiwalu 16 lipca wystąpią Poparzeni Kawą Trzy !

Poparzeni Kawą Trzy
Poparzeni Kawą Trzy

Poparzeni Kawą Trzy to zespół przyjaciół, muzyków i dziennikarzy. Powstał w 2005 roku utworzony przez pracowników Radia RMF FM i Zetki oraz ich przyjaciół. Wydanie pierwszej płyty w 2011 roku zbiegło się ze spektakularnym sukcesem na „Festiwalu Top Trendy” w Sopocie gdzie zespół zdobył Nagrodę Dziennikarzy, a miesiąc później Zwyciężył na ogólnopolskim festiwalu „Przebojem na antenę”. Od tej chwili „Poparzeni Kawą Trzy” goszczą na największych polskich scenach festiwalowych takich jak „Przystanek Woodstock 2012” zarejestrowany na DVD, Ostróda Reggae Festiwal, „Czad festiwal”, „Finały WOŚP” i „Lato Dwójki i Radia Zet”, a miliony bawią się przed telewizorami w rytm „Kawałka do tańca” podczas Sylwestrowych nocy organizowanych przez Polsat.

Teksty do wszystkich utworów, a wśród nich takich przebojów jak „Byłaś dla mnie wszystkim”, „Wezmę cię”, „Okrutna zła i podła” pisze Rafał Bryndal muzykę, określaną jako miks ska/rocka i miejskiego folku, komponują sami Poparzeni. W 2013 roku ukazał się album zatytułowany „Wezmę cię”, obecnie zespół pracuje nad kolejnym krążkiem.

Skład zespołu: Roman Osica, Krzysztof Zasada, Wojciech Jagielski, Mariusz Gierszewski, Krzyś Tomaszewski, Marian Hilla, Jacek Kret.

A tak Poparzeni grali na Przystanku Woodstock parę lat temu :

 [embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=aeIT08OL4cg[/embedyt]
Muzykoholicy ! Wybieracie się w tym roku na Przystanek Woodstock ? 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *