Pora szykować pasky – Mery Spolsky wraca do Poznania!

Mery Spolsky kontynuuje swoją trasę koncertową po klubach w całej Polsce promując swój debiutancki krążek pod tytułem „Miło było Pana poznać”, który na półki sklepowe trafił nieco ponad rok temu. Tym razem ze swoją charakterystyczną gitarą w paski Mery zagości na scenie poznańskiego klubu Blue Note już w drugiej połowie listopada (21.11.2018)!

Mery Spolsky, czyli Marysia Żak to zdecydowanie jedna z najbarwniejszych postaci na rodzimej scenie muzycznie! Pracując nad swoim pierwszym albumem została autorką wszystkich tekstów, muzyki, melodii, aranżacji oraz zajęła się produkcją całości. W miksach i masteringu wyręczył ją Sławek „Guadky” Gładyszewski. Płyta w dużym skrócie jest kilkunasto – piosenkowym listem do prawdziwej osoby, która zawróciła w głowie Spolsky ubrana w zabawne teksty.

Nie będzie to pierwsza wizyta Mery w Poznaniu – wokalistka wystąpiła min. na Enea Spring Break, Late Summer Festival oraz jako support przed IMANY. W lutym wyprzedała tutaj swój koncert  – jak będzie tym razem? My już szykujemy stroje w pasky i nie możemy się doczekać kolejnego spotkania, które znając Marysię będzie szalone i bardzo pozytywne! Jest to ostatni przystanek na tegorocznej części trasy „Miło Było Pana Poznać Tour”, więc tym bardziej żadnego fana Spolsky nie może zabraknąć!


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/meryspolsky/

www: http://kayax.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.