Posłuchaj najnowszego utworu The Dumplings!

Zespół The Dumplings prezentuje nowy utwór zatytułowany ‘Oddychasz’ nagrany do audiobooka – superprodukcji „Lśnienie” Audioteki. Nowy singiel powstał po usłyszeniu przez artystów słuchowiska z Agatą Kuleszą i Adamem Woronowiczem w rolach głównych, które jest wierną adaptacją horroru wszech czasów Stephena Kinga.


Piosenki możecie posłuchać poniżej:


„Tak całkiem szczerze, to zaczęliśmy od filmu Kubricka absolutnie świetnego i klimatycznego. Po nim od razu sięgnęliśmy oczywiście po książkę, bo ważne jest z czego wyszło takie cudo. Powieścią zachwyciliśmy się od razu. Lubimy posiłkować się mrocznymi tekstami kultury, wiele wnoszą one do naszych tekstów i muzyki. Pierwsza jak i druga płyta oparte są o bardzo ciężkie filmy, książki i teksty. Kiedy dostaliśmy propozycje napisania muzyki do audiobooka ‘Lśnienia’ bardzo się ucieszyliśmy. Nasza wyobraźnia miała duże pole do popisu. No i oczywiście pracowaliśmy w nasz ulubiony sposób, czyli opierając muzykę o powstałe już dzieło.” – tak o nowym utworze wypowiadają się Justyna Święs oraz Kuba Karaś.


Więcej informacji: http://lsnienie2016.pl

Pobierz audiobooka z piosenką Oddychasz: http://audioteka.pl/lsnienie 

Łukasz Borys

- Mazur z krwi i kości - odkrywca nowych niebanalnych kawałków - maniak list przebojów - bloger – www.obliczamuzyki.blog.onet.pl - amator piłki nożnej i biegania - początkujący polityk - do bólu uparty i dociekliwy - niespotykanie artystyczna dusza... towarzystwa - bywa rozważny i... romantyczny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *