Powi rozpoczyna nową erę swojej działalności

Powi zaprezentował nowy singiel „Body & Soul”! Jest to pierwszy utwór po długiej przerwie i pierwszy sygnowany nową ksywką.


Body & Soul” odbiega stylistycznie od dotychczasowych, bardziej tanecznych piosenek Powiego. Słychać na nim ciemniejsze, nieco amerykańskie brzmienie przywodzące na myśl muzykę trap czy future bass. Piosenka została w całości napisana i wyprodukowana przez Powiego.

Tekst ma nawiązania do uprawiania miłości przez pryzmat religijności – podmiot liryczny stawia się w miejscu Boga i żąda od swojego kochanka całkowitego oddania (oddania ciała i duszy). Już pierwsze słowa kontrowersyjnie nawiązują do czynionego w katolickim Kościele znaku krzyża: „Take Me to Your Head, then go write me in Your heart, baby open up your arms” po kolei wskazują kolejne części ciała podczas przeżegnania się. Kontrowersje wzbudza także sama data wydania singla – 15 czerwiec 2017 wypada w święto Bożego Ciała obchodzonego w Katolickim Kościele. Do Kościoła mocno nawiązuje również okładka singla, gdzie na ciele muzyka wkomponowano zdjęcie wnętrza Kościoła.

Okładka została stworzona wspólnie przez Powiego oraz Artura Futymę.

Na singlu oprócz oryginalnej wersji znajdują się również 3 remiksy wykonane przez FREAXX’a, Matt’a Parell’a oraz HardWave’a, a także wersja instrumentalna piosenki.Utwór dostępny na:

iTunes: http://apple.co/2ruLsPp

Spotify: http://spoti.fi/2t5wJb6

Bandcamp: http://bit.ly/2tq8hk6


Pamiętajcie również o konkursie, w który do wygrania są 3 egzemplarze mini-albumu ,,Body & Soul” !

Więcej szczegółów : tutaj.


Zajrzyj po więcej :

Powi na Facebooku

Powi na Instagramie

Powi na Twitterze


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.