Powrót Kasi Lins – nowy singiel „Rób tak dalej”

Kasia Lins prezentuje nowy utwór zatytułowany „Rób tak dalej”. Jest to pierwszy singiel artystki od momentu preimery dwa lata temu świetnie przyjętego długogrającego albumu „Wiersz ostatni”. Piosenka jest zapowiedzią nowego albumu Kasi – „Moja wina”

Kasia Lins po raz pierwszy swoich sił wokalnych spróbowała w 2013 podczas III edycji polskiego X Factor. Jeszcze w tym samym roku premierę miał jej pierwszy album „Take My Tears” wydany przez międzynarodową wytwórnię płytową Evosound. Płyta została nagrana w Ocean Way Studio w Nashville. Album ukazał się także w Japonii, Chinach, USA, Niemczech.

W 2018 wydała kolejny album „Wiersz ostatni”. Współkompozytorami utworów byli Michał Lange i Karol Łakomiec. Za produkcję odpowiadali Marcin Bors i Michał Lange.


Singiel „Rób tak dalej” to zbiór opowieści o ciekawości i niezaspokojeniu, o potrzebie, która jest powodem, a staje się sensem. O dążeniu do poznania i procesie odkrywania jako głównej sile napędowej relacji z drugą osobą. Duszny nastrój muzyki złączony z nocnym obrazem i niepokojącą fabułą w pełni uosabia ducha nadchodzącej płyty.

„Jest to opowieść o ciekawości i niezaspokojeniu.
O potrzebie, która jest powodem, a która staje się sensem.
O dążeniu i odkrywaniu, jako głównej sile napędowej umysłowej relacji z bliską osobą.
Duszny nastrój muzyki złączony z nocnym obrazem i niepokojącą fabułą w pełni uosabia ducha nadchodzącej płyty.”

Nadchodzący album artystki zatytułowany „Moja wina”, to zbiór opowiadań o raju i piekle, grzechu i przebaczeniu, uniesieniach i impasach. Kasia Lins jest autorką wszystkich tekstów i współautorką muzyki, która powstała w duecie z Karolem Łakomcem. Za kształt całego materiału odpowiedzialny jest Daniel Walczak, który wraz z Kasią i Karolem wyprodukował album.


W 2018 wystąpiła na 55. KFPP w Opolu na Scenie Alternatywnej oraz na Open’er Festival 2018. W 2019 została dwukrotnie nominowana do nagrody Fryderyki 2019 w kategorii Album Roku Pop Alternatywny za płytę Wiersz Ostatni oraz w kategorii Autor Roku.

This slideshow requires JavaScript.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/kasialinsofficialpage/

Instagram: https://www.instagram.com/kasialins/