Pożegnalna pieśń dla policyjnej Alfy, czyli The Freeborn Brothers

thefreebornbrothers2Pamiętacie hit Internetu: Pieśń żałobna dla policyjnej Alfy? Zespół the Freeborn Brothers nie daje o sobie zapomnieć. Tym razem dają nam odpowiedź na pytanie, dlaczego Alfa tak bardzo lubi warsztaty samochodowe. Sprawdźcie!


Bo na lawecie jest fajnie przecież…

Zabawne wydarzenie, które miało miejsce podczas maratonu w Rzeszowie oraz sukces filmiku, który je zarejestrował, stały się inspiracją do stworzenia najnowszego teledysku zespołu the Freeborn BrothersPieśń Żałobna dla Alfy”. Tym razem  trafiamy do warsztatu, w którym tak bardzo Alfa lubi przebywać. I chyba żaden mężczyzna jej się nie dziwi – każdy chciałby trafić pod tak  czułą, atrakcyjną i seksowną opiekę. Zobaczcie sami jak piękne dziewczyny radzą sobie z narzędziami.


 

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=ZECWDszLqcw[/embedyt]


Punk rock z cygańskiego taboru  

The Freeborn Brothers z Rzeszowa to zupełnie unikatowe zjawisko na polskiej scenie muzycznej. W swojej muzyce łączą z powodzeniem brzmienie banjo z południa USA z melancholijnym akordeonem i żywiołową, bałkańską orkiestrą dętą. Na swoim koncie mają ponad czterysta koncertów w ponad 14 krajach, występ na Festiwalu Colours of Ostrava, suport koncertu Gogol Bordello, występ w Must be the music, suportowanie zespołu COMA oraz prawie pół miliona wyświetleń zdobytych w tydzień, dzięki viralowemu filmikowi Pieśń żałobna dla policyjnej Alfy.Zajrzyj po więcej : 

The Freeborn Borthers na Facebooku

The Freeborn Brothers na Instagramie

Strona WWW


thefreebornbrothers

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.