Pożegnanie z Niemożliwym – drugi koncert Kwiatu Jabłoni w Poznaniu

Kwiat Jabłoni to jeden z najgłośniejszych debiutów minionego roku, ich pierwszy album „Niemożliwe” w niecały rok po premierze pokrył się złotem, koncerty wyprzedają się z rekordowym tempie.. szczególnie w Poznaniu. Ostatnia trasa promująca debiutanckie wydawnictwo Kasi i Jacka Pożegnanie z Niemożliwym zbiera coraz więcej SOLD OUTów, stąd też np. dodatkowy koncert w Poznaniu.

W stolicy Wielkopolski rodzeństwo Sienkiewiczów ma niezliczone i wierne grono fanów, bo to właśnie w Poznaniu bilety na ich koncerty wyprzedają się najszybciej. Już przy grudniowej trasie z orkiestrą Kwiat Jabłoni zorganizował dodatkowy koncert.

Podczas trasy Pożegnanie z Niemożliwym nie mogło więc zabraknąć Poznania. Zwarzywszy na szybki brak biletów muzyczny duet robi kolejny ukłon w stronę swoich słuchaczy i zaprasza na drugi koncert, tym razem w Klubie B17 już 22.03. Miejmy nadzieję, że tym razem osoby, które nie załapały się na bilety na pierwsze wydarzenie będą miały więcej szczęścia! Sprzedaż ruszy już niedługo, warto śledzić wydarzenie na FB: KWIAT JABŁONI 22.03.2020 / B17.

This slideshow requires JavaScript.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/kwiatjabloni/?tn-str=k*F

Instagram: https://www.instagram.com/kwiatjabloni/