Pozostało 3 dni, a brakuje tak niewiele! Wesprzyjmy zespół Jóga

„Bones” to tytuł kolejnego utworu zapowiadającego nowe wydawnictwo „Hero” zespołu Jóga. Katowickie trio, które właśnie zostało ogłoszone na tak ważnych wydarzeniach muzycznych jak Open`er oraz Off Festival, planuje nakręcić do niego teledysk i prosi swoich fanów o wsparcie za pośrednictwem serwisu polak potrafi.pl.  

https://polakpotrafi.pl/projekt/pierwszy-teledysk-jogi


Miłosny trójkąt łamiący kości

fot. Weronika Twardowska
fot. Weronika Twardowska

Na drugiej EP zespołu Jóga znajdą się 4 utwory. Dwa z nich zespół zarejestrował w legendarnym berlińskim Hansa Tonstudio, w którym powstawały albumy takich artystów jak U2, David Bowie, Iggy Pop czy Depeche Mode. Taka niezwykła możliwość to efekt wygranej w konkursie Converse Rubber Tracks (jury wybrało zaledwie 84 laureatów z 9 tys. zgłoszeń z całego świata). Za realizację dźwięku i wsparcie produkcyjne podczas sesji odpowiadał Aaron Bastinelli – który ma na swoim koncie współpracę z takimi artystami jak m.in. Bono, Mark Foster czy The Roots. Tak powstały opublikowane już utwory „Hero” oraz „I can stay”.

Teraz czas na „Bones”, do którego powstanie pierwszy profesjonalny klip zespołu. Scenariusz autorstwa Dawida Klepadło – absolwenta  Przedszkola Filmowego Andrzeja Wajdy, laureata wielu konkursów fotograficznych, współpracującego z największymi pismami modowymi w Polsce i za granicą), inspirowany jest m.in. filmem „Marzyciele” w reżyserii Bernardo Bertolucciego.

Aby zachęcić  fanów do wsparcia, zespół opublikował w sieci krótki fragment nowego numeru.


Zajrzyj tu:

Polakpotrafi: https://polakpotrafi.pl/projekt/pierwszy-teledysk-jogi

FB: https://www.facebook.com/jogamusic/?fref=ts


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *