Prapremiera płyty „Nate” Moonlight w Polskim Radiu Szczecin

Już w najbliższą sobotę, tj. 28 października br., w siedzibie Radia Szczecin odbędzie się wyjątkowy koncert formacji Moonlight. Bowiem występ ten zostanie połączony z prapremierą płyty „Nate”, która ukaże się w sklepach muzycznych 19 stycznia 2018 roku.


Maja Konarska, Daniel Potasz i Paweł Gotłas i świeżo dokooptowany Marek Pokorniecki stanęli razem na scenie Castle Party Festival, dając tym samym początek nowego etapu w historii szczecińskiego zespołu Moonlight.


W zeszłym roku zespół obchodził dwudziestą piątą rocznicę swojego powstania i mimo wieloletniej przerwy jest między nami chemia, wróciło to, co najlepsze – radość z tworzenia i grania na żywo. Przez ostatnie miesiące odświeżyliśmy aranżacje wielu naszych starych utworów, zakończyliśmy także pracę nad nowym materiałem – mówi Daniel Potasz, współkompozytor, autor tekstów, instrumenty klawiszowe.


Premiera nowego albumu zatytułowanego „Nate” zaplanowano na 19 stycznia 2018 roku. Wtedy też płyta pojawi się w sklepach muzycznych. Jednakże już w najbliższą sobotę, tj. 28 października br., o godzinie 20 w Studiu im. Jana Szyrockiego w siedzibie Radia Szczecin możemy wziąć udział w prapremierowym koncercie, podczas którego usłyszmy po raz pierwszy materiał z całego krążka. Wstęp jest wolny, lecz liczba miejsc ograniczona. Transmisję z wydarzenia obejrzymy na stronie radioszczecin.pl.


„Nate” to jedenaste wydawnictwo w dorobku artystycznym Moonlight, a zarazem powrót po jedenastu latach milczenia, gdyż w połowie 2007 roku grupa zawiesiła działalność. Jej wznowienie nastąpiło w roku 2015.


Zajrzyj po więcej:

Moonlight na Facebooku

wydarzenie na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.