Prawda o współczesnej miłości, czyli najnowszy hit Ivs Alter już wkrótce !

Zbliża się lato, a wraz z nim wakacyjne hity. Czy utwór „Taki sam” autorstwa Ivs Alter i Marka Kościkiewicza podbije serca publiczności?


– Moja piosenka jest o związkach w XXI wieku. Żyjemy szybko. Nie mamy czasu zatrzymać się i pomyśleć o tym, co jest dla nas ważne. Wikłamy się w związki bez zobowiązań i choć dobrze się bawimy, to jednak tęsknimy za prawdziwym zaangażowaniem i bratnią duszą. O tym jest właśnie utwór „Taki sam” – mówi Ivs Alter.

Współautorem piosenki jest Marek Kościkiewicz. Dzięki jego doświadczeniu udało się pokazać kontrowersyjny temat w delikatny sposób. Za popowy, taneczny aranż odpowiadająznakomici muzycy: Filip Siejka z zespołu Papa Dance i Sławek Gładyszewski z Wytwórni Ciśnień Akustycznych, genialny gitarzysta, który pracował z takimi gwiazdami jak Natalia Kukulska, Pectus czy Anita Lipnicka. Pozwoliło to stworzyć całkowicie nowe brzmienie Ivs Alter.

– Napisałem tekst o współczesnych związkach. Według mnie bardzo prawdziwie pokazuje miłość w XXI wieku. Utwór jest z jednej strony popowy, a z drugiej taneczny, dlatego doskonale nadaje się do puszczania w klubach. Mam nadzieję, że trafi do serc słuchaczy –mówi autor tekstu, Marek Kościkiewicz.


Premierę utworu zapowiedziano na 1 czerwca br. na kanale 4funTV !

Redakcja Muzykoholicy

Muzykoholicy.com | Miejsce Polskiej Muzyki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *