Pre-order kolejnego wydawnictwa Pokahontaz. Dasz się skusić?

pokahontazNa www.MaxFloSklep.pl ruszyła przedsprzedaż „REkolekcji”, czyli złotego zestawu płyt Pokahontaz. W jego skład wchodzą: „Reversal”, „Rekontakt” oraz krążek z 14 premierowymi remixami. W pre-orderze otrzymujemy: rabat, wysyłkę na 2 dni przed premierą i wlepy. Dostępna jest też opcja z okolicznościowym T-shirtem.

REkolekcja” to kolekcjonerska gratka zarówno dla fanów Rahima i Fokusa, jak i dla tych, którzy nie mieli jeszcze styczności z ich twórczością. Zestaw 2+1: zawiera, pokryte złotem2. i 3. płytę w dyskografii Pokahontaz oraz krążek z odświeżonymi remixami wybranych utworów z obu albumów. Nową jakość kultowym już dziś numerom nadali: Vixen, Zetena, DonDe, BeJotKa, Greg, Młody MD, Grafit, ViktorV, Adam L, DJ HWR, Christofer Luca oraz DiNO.Album z odświeżonymi wersjami otwiera zupełnie nowy, niepublikowany dotąd utwór – „Nowy rozdział”. To oficjalna zapowiedź 4. płyty Pokahontaz, za której produkcję w całości odpowiadać będzie White House Records.

Premiera „REkolekcji” 21.10. Wydawcą gold packu jest oczywiście MaxFloRec. Zestaw dostępny jest w pre-orderze na www.MaxFloSklep.pl.


Opracowanie tekstu: Kajetan Balcer, Anna Grabowska (MaxFloRec)

Zajrzyj po więcej : 

Pokahontaz na Facebooku

Strona WWW

MaxFloRec na Facebooku

MacFloRec na YouTube

MaxFloRec na Google+

MaxFloRec na Instagramie

MaxFloRec na Twitterze

Strona WWW


fot. Łukasz Sienkiewicz
fot. Łukasz Sienkiewicz

Redakcja Muzykoholicy

Muzykoholicy.com | Miejsce Polskiej Muzyki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *