Administratorr Electro w klipie do singla „Piekło?”

9 września bieżącego roku odbyła się premiera teledysku do utworu „Piekło?” Administratorra Electro. To kolejny singel promujący wydaną jesienią 2016 roku płytę „Ziemowit”. Za realizację klipu odpowiada Luiza Kwiatkowska.


Piosenka opowiada o pustce, która po zniknięciu bliskiej osoby jest nie do wypełnienia – mówi o swym najnowszym nagraniu Bartosz „Administratorr” Marmol. – Bohater tego utworu stara się zapełnić ją poprzez „zamówienie” kobiety lekkich obyczajów, która odgrywać ma rolę dawnej ukochanej. Bo ponoć każdy sposób jest dobry


.Muzycznym celem prac nad albumem „Ziemowit” było wyróżnienie elektronicznej sfery projektu tak, aby stała się ona dominującym akcentem krążka – dodaje wydawca. – Brzmienia mają swoje korzenie w latach osiemdziesiątych, a syntezatory, których użyto do realizacji nagrań, pochodzą właśnie z tamtego okresu. W stosunku do poprzedniej płyty Administratorra Electro, elektronika jest bardziej selektywna, a ilość zastosowanych brzmień mniejsza. Cały materiał powstał w studio, ale podstawy utworów stworzone zostały na gitarze, przez co ich źródło wypływa bezpośrednio z alternatywnego rocka.Administratorr Electro to trio powstałe w roku 2013 z inicjatywy Bartosza „Administratorra” Marmola, który, poza realizowaniem się w macierzystej formacji Administratorr oraz kontynuowaną współpracą z Lesławem (Komety) przy projekcie „Piosenki o Warszawie”, poszukuje wciąż nowych brzmień i form prezentacji własnej twórczości. Wynikiem tych poszukiwań jest właśnie Administratorr Electro. W skład grupy, obok Marmola, wchodzi także Paweł Kowalski (Stop mi!, Latające Pięści). 


Zajrzyj po więcej:

Administratorr Electro na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.