Album EP „Rządy” zespołu Mów

Grupa MÓW opublikowała swój debiutancki minialbum „Rządy”, promowany przez utwór o tym samym tytule. Czy formacja będzie rządzić na polskim rynku muzycznym? Przekonajcie się już dziś! 

Zespół MÓW powstał bardzo naturalnie, z potrzeby serca – opowiadają członkowie. – Najpierw pojawiły się piosenki liderki (polskie teksty z soulowym brzmieniem). Potem dołączyli się wspaniali muzycy, którzy ubierają treści w wyjątkowe dźwięki. Muzyka MÓWa pozwala spojrzeć na rzeczywistość z dystansu. Z jednej strony na tyle niewielkiego, że wciąż jesteśmy blisko. Z drugiej natomiast na tyle dużego, że pozwala nam to spojrzeć na nowo na otaczający świat. Można z nią na chwilę zaczerpnąć powietrza, odlecieć, ale też nabrać sił do działania. Jest radość, wolność, refleksja i zuchwałość… Jest przekaz, akustyczne brzmienie i dużo emocji.

No mów. Dlaczego milczysz? Mów! O radościach. O trudnościach. O tym, co przeżywasz. O prostych rzeczach, które dzieją się ot tak. I my MÓWimy. Muzyką – czytamy intrygującą zachętę na profilu Facebookowym.

W skład bandu wchodzą: Ania Bratek (voc.), Aga Derlak (voc. i p.), Mateusz Szewczyk (b.) i Patryk Zakrzewski (percussion).


MÓW pracuje obecnie nad pierwszą płytą długogrającą, który ujrzy światło dzienne wiosną przyszłego roku.

 Zajrzyj po więcej:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.