Premiera albumu Milky Wishlake’a już jutro. ‘’Hidden’’ – posłuchaj przedpremierowo!

FRONT-WEB
Album track list: 1 . UP SOUTH 2. BREAK THE SILENCE 3. WAIT FOR US 4. IN SILENCE 5. HIDDEN 6. THE ONLY RULE 7. ENOUGH 8. HOPE SONG feat. OLY. 9. GAMES 10. FUTURE FOR ME feat. DAWID PODSIADŁO BONUS TRACK: NIE MA NAS

Pierwszy długogrający album Milky Wishlake’a ukaże się w piątek 26 lutego nakładem wytwórni NEXTPOP. Płyta ‘’Wait For Us’’ to mieszanka popu, elektroniki, neo-soul i muzyki klubowej, w której przewija się styl lat 80-tych i 90-tych. Wśród gości: Oly., Dawid Podsiadło i Łukasz Moskal.

W 2014 roku za sprawą EP-ki ‘’Five Contemporary Songs’’, Milky Wishlake został zauważony przez środowisko muzyczne i okrzyknięty jednym z najbardziej obiecujących debiutantów. Jutro ukazuje się jego pierwszy długogrający album. Płytę promuje klip do singla ‘’Wait For Us’’ w dwóch wersjach językowych. Od tygodnia na kanale NextpopLabel na YouTube można posłuchać również utworu ‘’Hidden’’, który artysta udostępnił przedpremierowo.

MILKY WISHLAKE – Hidden


Milky Wishlake to młody, niezwykle obiecujący producent, wokalista, kompozytor i pianista. Zadebiutował pod koniec 2014 roku tego roku samodzielnie wyprodukowaną, 20-minutową EP-ką pt. Five Contemporary Songs, która zwróciła uwagę środowiska muzycznego i doprowadziła muzyka do podpisania kontraktu z wytwórnią NEXTPOP, stojącą za sukcesami takich artystów jak: BOKKA, Fismoll i Kari. Ukończył konserwatorium w Rotterdamie w klasie fortepianu jazzowego, co zaowocowało powstaniem formacji Quantum Trio i albumem „Gravity”. Laureat m.in. I nagrody na festiwalu Eurosong 2013, Muzyka na Plan 2014 (festiwal filmów niemych z oprawą muzyczną wykonywaną na żywo) oraz wyróżnienia na Festiwalu Młodych Talentów 2014. Wśród inspiracji Milky wymienia przede wszystkim dokonania takich zespołów i artystów jak: Queen, Kendrick Lamar, Björk i Talk Talk z kolei dziennikarze stawiają go obok Sohna, Burial czy How To Dress Well. Wystąpił na Spring Break, Liveurope Showcase w warszawskiej Stodole oraz dwukrotnie na Open’er Festival.


MILKY WISHLAKE – Wait For Us


Zajrzyj tu:

Milky Wishlake

Facebook: https://www.facebook.com/milkywishlake/?fref=ts

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCR6NP_6wjZxQcUw_-HEhPsg

Alicja Gac

Twórca oraz Wydawca portalu Muzykoholicy.com ✌

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *