Premiera albumu Wilków z koncertem zarejestrowanym na tegorocznym Przystanku Woodstock!

Wczoraj, 14 grudnia 2017 roku, miała miejsce premiera trzeciego wydawnictwa CD/DVD z 23. Przystanku Woodstock! Tym razem przyszedł czas na zespół Wilki i koncert zarejestrowany na Dużej Scenie tegorocznej edycji festiwalu!

Zespół Wilki, wciąż intensywnie koncertujący i cieszący się niesłabnącą sympatią publiczności, to legenda polskiego rocka. W 2017 roku Wilki obchodzą 25-lecie wydania debiutanckiego albumu pt. „Wilki”. W ramach letniej trasy koncertowej zespół wystąpił podczas 23. Przystanku Woodstock, na którym z udziałem zaproszonych gości Wilki zagrali utwory z legendarnej już „niebieskiej” płyty.

Nowa płyta zespołu Wilki jest już dostępna na stronie Siemashop.pl oraz w dobrych sklepach muzycznych.

Kilka słów Jurka Owsiaka o koncercie zespołu Wilki:

Roberta Gawlińskiego i zespół Wilki po raz pierwszy zapowiadałem ćwierć wieku temu na Odjazdach w katowickim Spodku. Zapowiedź spowodowała pęknięcie barierek, na moment nieprawdopodobny rozgardiasz i wręcz obawę o dalszą część koncertu – myślano, aby go po prostu przerwać. Po tych 25 latach emocje wcale nie opadły i zapowiadany przeze mnie na Przystanku Woodstock koncert Wilków podobnie poderwał wszystkich do fantastycznej zabawy. Tym bardziej, że repertuarowo umówiliśmy się na piękne podsumowanie twórczości kapeli. Robert swój koncert dopełnił jeszcze kilkoma ogromnymi hitami, co zachwyciło i wypełniło do reszty szczęściem woodstockową publiczność. Tak niewiele zespołów wraca z tak ogromną pozytywną energią i wspaniałą formą po 25 latach. To była noc Wilków. – Jurek Owsiak

Tracklista CD/DVD:
Zapowiedź
Eroll
Amiranda
Cień w Dolinie Mgieł
Nie zabiję nocy
Aborygen
Rachela
Jeden raz odwiedzamy świat
Urke
O sobie samym
Nie stało się nic
Son of the Blue Sky
Gaduła Jurka
Baśka
Dodatki DVD:
Wywiad
Slideshow
Płytę można zamówić na www.siemashop.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.