Premiera albumu „Zatrzymać czas” Beniamina Sobańca

Właśnie dziś, tj. 8 grudnia br., światło dzienne ujrzał album „Zatrzymać czas” Beniamina Sobańca, czyli pierwsze wydawnictwo sygnowane imieniem wokalisty. 


Beniamin Sobaniec, znany szerszej publiczności z projektu Roots Rockets, w którym był wokalistą, oraz z dziewiątej edycji programu „Must Be The Music”, wziął sprawy w swoje ręce i wydał kolejny krążek, jednak pierwszy pod własnym imieniem.


Płytę promują trzy różnorodne klimatycznie single: „Przy tobie słońce traci blask”, „Dopóki starczy sił” feat. Gutek i „Zróbmy to”. Odwzorowują one jej przekrój stylistyczny, a zarazem spójność pod kątem tekstowym i myślowym muzyka.Na wydawnictwie „Zatrzymać czas”, utrzymującym się w klimacie pop/rock z elementami elektroniki, znajdują się głównie autorskie teksty i kompozycje.


Można powiedzieć, że jest wiele zakamarków na tym albumie, w których można się zaszyć i dać ponieść emocjom, a historia tej płyty jest zawiła, to nie same teksty i muzyka… – tak chciałbym Wam zrecenzować krótko mój najnowszy krążek. Nie bójcie się iść po swoje i walczcie o to, co dla Was ważne. Czasu nie zatrzymacie – podsumowuje Beniamin.


Zajrzyj po więcej:

Beniamin Sobaniec na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.